Urodziny | Strona główna / Dla dzieci / Urodziny

Do zaoferowania mamy kilka scenariuszy zajęć, które można wybrać i dostosować do zainteresowań, pasji czy marzeń swojego dziecka. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, by wspólnie ustalić szczegóły i przebieg urodzin.

Do zaoferowania mamy kilka scenariuszy zajęć, które można wybrać i dostosować do zainteresowań, pasji czy marzeń swojego dziecka. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, by wspólnie ustalić szczegóły i przebieg urodzin.

Każda z naszych propozycji to kilka godzin kreatywnej zabawy pod opieką doświadczonych animatorów. Scenariusze 1-5 obejmują 2 godziny warsztatów i kosztują 500 złotych za 10 dzieci (każde kolejne dziecko to dodatkowe 30 złotych). Scenariusz 6 obejmuje 3 godziny zabawy i kosztuje 600 zł za grupę dzieci do 10 osób (+ 30 zł za każdą dodatkowa osobę). W cenie wszystkich scenariuszy zapewniamy: zaproszenia, drzewko życzeń /niepowtarzalny plakat, na którym goście zostawiają pamiątkowy odcisk palca lub podpis/, autorski scenariusz zajęć, opiekę animatora oraz wszelkie niezbędne materiały i rekwizyty.

MALI ARCHITEKCI /01

Goście urodzinowi zamienią się w małych projektantów i urbanistów. Wprowadzeni w problematykę miejską, zabiorą się za budowanie przyjaznego i funkcjonalnego miasta, które będzie mogło posłużyć im jako scenografia do niejednej zabawy! Zajęcia skupią się wokół tematyki zieleni, komunikacji, estetyki budynków, sztuki ulicznej i innych aspektów miejskiego życia. A ich rezultat - kolorowa, pełnowymiarowa makieta - stanie się ozdobą pokoju jubilata!

MALARSTWO WIELKOFORMATOWE /02

Urodziny z malarstwem wielkoformatowym pozwolą dzieciom stworzyć panoramę bajkowego miasteczka w rozmiarach, które przerosną ich najśmielsze oczekiwania! Malarska zabawa angażuje ręce, nosy, łokcie oraz pozwala w bezpieczny sposób wyrazić swoje uczucia. Ubrani w kombinezony malarskie i wyposażone w kolorowe farby, materiały i różne grafiki, urodzinowi goście będą mieli niepowtarzalną okazję do stworzenia monumentalnego dzieła, w którym nie ogranicza ich nic, poza własną wyobraźnią.

MALI KUCHARZE /03

Podczas urodzin dzieci wybiorą się w kulinarną podróż! Świat mini pizzerek, makaronów i drożdżowych pyszności stanie przed nimi otworem. Dzieci podczas przyjęcia dowiedzą się, co to takiego jest food design oraz co ciekawego tworzą projektanci zajmujący się właśnie tą dziedziną sztuki użytkowej. Udowodnimy, że design może posmakować każdemu, niezależnie od płci czy wieku, a wszystko to dzięki kreatywnej prowadzącej i jej młodym pomocnikom.

MALI CERAMICY /04

W czasie przyjęcia urodzinowego z ceramiką, mali czarodzieje ożywią bezkształtne kawałki gliny, zamieniając je w koty, żyrafy, smoki lub inne fantazyjne stwory. Zabawa z plastyczną masą uruchomi kreatywność, poprawi koordynację ruchową i usprawni manualnie. A co najważniejsze, rezultatem zajęć będą namacalne, własnoręcznie ulepione przedmioty, które będą mogły towarzyszyć dzieciom w dalszych zabawach.

URZĄDZAMY DOM /05

Na dwie godziny goście urodzin zamienią się w projektantów wnętrz. Pod okiem prowadzącej, dzieci najpierw stworzą ekologicz- ną makietę domu jednorodzinnego z kartonu, a następnie wezmą się za jego urządzanie. Ze skrawków materiału, filcu, kartonowych pudełek, nakrętek i drewnianych patyczków wyczarujemy meble i inne elementy dekoracyjne domu. Zabawa rozwija wyobraźnię i uczy dzieci odpowiedzialności za najbliższą im przestrzeń.

URODZINOWA PRZYGODA /06

Jaki prezent urodzinowy będzie najlepszy? Tort? Clown? A może przygoda? Taka, jaką wymarzy sobie dziecko. Spełniamy urodzinowe fantazje dzieci! Pirackie przygody na nieznanych morzach, rycerskie turnieje o rękę księżniczki, podróż w czasie albo w kosmos, projektowa- nie własnej przestrzeni i świata. Cokolwiek wymarzą sobie mali soleni- zanci, spełni się. Zbudujemy, wymyślimy, napiszemy pod dyktando małego mistrza i porwiemy do zabawy urodzinowej. Zapraszamy do przeżycia własnej bajki.

PŁATNOŚĆ I REZERWACJA

Prosimy o rezerwację terminu przynajmniej na 3 tygodnie przed planowanym przyjęciem. Płatność należy uregulować co najmniej na 3 dni przed urodzinami, przelewam lub osobiście w administracji CRZ Krzywy Komin.

KONTAKT

biuro@krzywykomin.pl tel. 71 733 44 33

USŁUGI DODATKOWE

Dodatkowo oferujemy przekąski i napoje dla dzieci i rodziców. Jest również możliwość zamówienia tortu o dowolnym smaku.

Przekąski dla dzieci: Domowe ciastka - 1 kg, 3 dzbanki soku /3 litry/, woda z cytryną – 75 zł Domowe ciastka – 1 kg, 2 dzbanki soku /2 litry/, woda z cytryną, owoce w cząstkach: jabłka, mandarynki, banany 2 kg - 98 zł

Tort urodzinowy w dowolnym smaku – 60 zł/kg

Serwis kawowy dla ok. 5 rodziców: Termos kawy – 20 zł Termos herbaty – 20 zł Dzbanek soku – 15 zł Domowe ciastka – 0,4 kg /20 zł