WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE - FLOWER POWER - RENOWATOR W AKCJI I WYGRAJ SUPER NAGRODY | Strona główna / WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE – FLOWER POWER – RENOWATOR W AKCJI I WYGRAJ SUPER NAGRODY

_1200x450_inkbook-1

Z okazji 5 szałowych urodzin Krzywego Komina przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośników domowych metamorfoz, DIY i rzemiosła. Do wygrania czytnik e-booków, voucher na warsztaty „ Las w słoiku” oraz „ Kwiat w betonie” autorstwa wrocławskiej artystki Agaty Łoś.

Jeśli lubisz tworzyć, zmieniać i ulepszać swoje M 4 to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Prześlij nam zdjęcie i krótki opis mebla, który własnoręcznie wykonałeś, odnowiłeś lub nadałeś mu drugie życie. Jeśli masz odrestaurowaną lampę, krzesło, stary fotel, stolik czy regał pokaż go światu i zgarnij super nagrody. Wszystkie formy dozwolone. Ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia i czas, bo termin nadsyłania prac mija 19  kwietnia 2018 roku.

 

Wasze dzieła możecie wysyłać na adres mailowy: konkurs@krzywykomin.pl. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie konkursu.

 

Wielki finał odbędzie się podczas urodzinowych wydarzeń Krzywego Komina! 21 kwietnia,czekamy od godz. 12.00 do 18.00. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i znajomych! Każdy znajdzie coś dla siebie. W programie urodzin m.in. warsztaty plecenia wianków, barwienie tkanin, szycie pokrowców na siodełka, mobilny mural hafciarski i wiele więcej.

  Pobierz regulamin konkursu