Archiwum | Strona główna / Program / Archiwum

W GRUNCIE RZECZY - ZAZIELENIAMY NADODRZE!

Termin: 11.05.2019

Godzina: 12.00-15.00

Prowadzący: b.d.

Przygotowaliśmy dla Was piękne rośliny do posadzenia na skwerku przy placu Maxa Borna

zapisz się

BLENDER- WARSZTATY MODELOWANIA I GRAFIKI 3D

Termin: 11.05.2019

Godzina: 11:00-14:00

Prowadzący: Mirosław Rajkowski

Zdobądź solidne podstawy do obsługi Blendera-programu o ogromnych możliwościach tj. modelowanie, animowanie, symulowanie, renderowani, edytowanie video, tworzenie interaktywnych gier.

zapisz się

WARSZTATY RENOWACJI MEBLI

Termin: 11.05.2019

Godzina: 12.00-16.00

Prowadzący: Viktor Jackiewicz

Warsztaty będą interesujące dla osób, które lubią projektować, majsterkować i tworzyć. Program warsztatów jest dostosowany do uczestników nie posiadających doświadczenia w renowacji mebli.

zapisz się

DŹWIĘKI Z WINYLI I POTAŃCÓWKA

Termin: 11.05.2019

Godzina: 12.00-22.00

Prowadzący: b.d.

Dołączcie do wspólnego świętowania przy rozbrzmiewających dźwiękach z winyli!

zapisz się

RODZINNE WARSZTATY WYPLATANIA WIANKÓW

Termin: 11.05.2019

Godzina: 15:00 - 16:00 I 16.00-17.00

Prowadzący: Agata Łoś

Będziemy układać, pleść, ozdabiać i zachwycać się wiosennymi zapachami! Wykonamy kolorowe wianki na głowę z żywych kwiatów.

zapisz się

ALE SUPEŁ!

Termin: 11.05.2019

Godzina: 15.00-17.00

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Poznamy różne rodzaje makramowych splotów i wyczarujemy piękną ozdobę ścienną w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle.

zapisz się

WERNISAŻ WYSTAWY "W KRZYWYM ZWIERCIADLE"

Termin: 11.05.2019

Godzina: 17:00

Prowadzący: b.d.

Dołączcie do wspólnego świętowania przy rozbrzmiewających dźwiękach z winyli!

zapisz się

LAS W SŁOIKU

Termin: 12.05.2019

Godzina: 12:00-14:00 I 15:00-17:00

Prowadzący: Agata Łoś

Stwórz swój własny las w słoiku!

zapisz się

OPEN ART - CAŁA SYLWETKA

Termin: 12.05.2019

Godzina: 10:00-13:30

Prowadzący: Mantas Poderys

Zajęcia tematyczne oraz freestyle z malarstwa i rysunku.

zapisz się