To o czym on mówił ? Czyli o budowaniu wypowiedzi która Cię wyróżni i sprawi, że zostaniesz zapamiętany

Mateusz Tuński

Środa (15 maja), godz. 17:00 – 20:00

 

Opis szkolenia

W dzisiejszym świecie wiele osób potrafi przygotować dobre CV i list motywacyjny. Wiele osób potrafi przygotować poprawną prezentację produktu oraz własnej osoby. Warto jednak postawić pytanie – ile spośród tych osób zostanie zapamiętanych i osiągnie swój cel?
Na tym warsztacie nauczysz się budować komunikaty, które wykorzystasz w każdej dziedzinie życia i które sprawią, że będziesz wyróżniał się na tle innych osób.

 

Trener

Tańczący, przemawiający publicznie aplikant adwokacki.
Rozwijając powyższe:
– tańczący, ponieważ od 4,5 roku przygotowuję pary do ich pierwszego tańca weselnego i już spod swojej ręki wypuściłem ponad 150 par
– przemawiający publiczne, ponieważ jestem członkiem Toastmasters International, a dokładnie członkiem Toast@capgemini we Wrocławiu, sympatykiem WrocLove Toastmasters oraz WrocLove Speakers, jak również tymczasowym prezesem Toastmasters Opole. Mistrz Polski przemówień w ramach TM w mowach w języku polskim w 2012r., Finalista Mistrzostw Polski 2011 i Półfinalista Mistrzostw Polski 2013. Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego dla Aplikantów Adwokackich w 2012r. Prelegent na Toastmaster Leadership Institute Warszawa 2013
– aplikant adwokacki, ponieważ jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, członkiem Opolskiej Izby Adwokackiej i Starostą II roku aplikacji adwokackiej, pracownikiem prężnie rozwijającej się kancelarii adwokackiej mającej biura w Opolu, Brzegu i Głubczycach jak również współpracujący z adwokatami i aplikantami na terenie Wrocławia.

__________

www.szkolatrenerow.apulengo.pl

 

Zapisy na to szkolenie zostały zamknięte ze względu na osiągnięcie maksymalnej liczby osób. Zapraszamy na pozostałe zajęcia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 logotypy_unii_www