Choinkowe opowieści – warsztaty tworzenia własnoręcznej choinki

11.12.2017, 17:30-19:30

Pięknie ubrana i oświetlona choinka to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza w okresie bożonarodzeniowym. Wprowadza uroczysty nastrój i jednoznacznie kojarzy się z tym wyjątkowym czasem w roku.

Własnoręcznie wykonana choinka może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnego drzewka i je zastąpić, jeśli nie mamy wystarczająco dużo przestrzeni w pomieszczeniu, bądź  stać się częścią całościowego wystroju. Jest też dobrym pomysłem na niezobowiązujący świąteczny podarunek.

Do stworzenia kompozycji przydadzą się miedzy innymi: bombki, laski cynamonu, anyżowe gwiazdki, szyszki, porosty, które w połączeniu z naszą wyobraźnią zaowocują powstaniem wspaniałych dekoracji.

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 roku związana z florystyką. Przez 4 lata pracowała w prężnie działającej wrocławskiej kwiaciarni. Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego. Zajęcia dedykuje wszystkim miłośnikom natury, designu i twórczego spędzania czasu. Ceni sobie piękno rodzimej przyrody i aranżacje florystyczne harmonijnie łączące naturalny wdzięk roślin z innymi zastosowanymi akcesoriami dekoracyjnymi. Jako grafik stawia na prostotę i pomysłowość. Uwielbia robić kolaże sytuacyjne i ożywiać stare zdjęcia z albumu rodzinnego przekształcając je na gify. Od niespełna dwóch lat prowadzi Herwood – swoją firmę, która daje jej możliwość łączenia wszystkich zainteresowań.

Cena:

59 zł

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE