Creative English for Kids

02.10.2017-11.01.2018, 17:00-17:45

Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym.  Creative English for Kids to autorski program nauczania języka angielskiego, który opiera się na interaktywnej , wielozmysłowej nauce języka obcego.

Badania naukowe wskazują, iż do 4 roku życia w mózgu dziecka tworzą się główne drogi nerwowe, które będą determinować umiejętność przyswajania wiedzy. Warto o tym pamiętać i wykorzystać naturalny potencjał dziecka do nauki i uczyć go języków obcych od najmłodszych lat, szczególnie, że jest to jego naturalna nauka podstawowego narzędzia do komunikacji.

Wykorzystywane techniki pracy, czyli łączenie ze sobą zabawy, muzyki i pracy artystycznej na lekcjach pozwala na to, aby dzieci z chęcią i zapałem uczyły się języka obcego. Marta Jandy będąca wykwalifikowanym pedagogiem i nauczycielem specjalizującym się w pracy z najmłodszymi, zapewni uczestnikom naukę języka angielskiego przez zabawę, a dodatkowo szeroko rozumiany rozwój kompetencji językowych i integrację grupy.

Grupa (3-6 lat) zajęcia w czwartki o godz. 17:00-17:45

Czas zajęć to: 45 min.

TERMINY ZAJĘĆ:

CYKL 1:  2, 5, 12, 19, 26 października

CYKL 2:  2, 9, 16, 23, 30 listopada

CYKL 3:  7, 14, 21 grudnia oraz 4 i 11 stycznia

*Stawka za jeden cykl zajęć – 170 zł

Zapraszamy!

 

Prowadzący: Marta Jandy

Pedagog, nauczycielka języka angielskiego, obecnie studentka logopedii klinicznej na Uniwersytecie Medycznym. Najwięcej radości daje jej praca z dziećmi. Uwielbia spędzać czas ze swoim czworonożnym przyjacielem, fotografować oraz pływać.

Cena:

170 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ
Formularz bez wpisanego imienia i nazwiska dziecka nie będzie klasyfikowany do przejścia procesu rekrutacyjnego!

* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.