CYKL - WYSTAWA PRAC STUDENTEK ASP WE WROCŁAWIU

26.02-25.03.2017, 10.00-18.00

Zapraszamy na wystawę „Cykl”, prezentującą prace studentek wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych!

„Każdy potrzebuje kalendarza, żeby sprawdzić, który jest rok, miesiąc, dzień i czasami, żeby mieć w co kopnąć. Pokazuje nam cykl, w którym krąży przyroda. Wiosna, lato, jesień, zima. To właśnie cykl roczny stał się naszą inspiracją i motywacją do wspólnego działania. Jest nas trzynaście. Jesteśmy studentkami drugiego roku studiów licencjackich na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Sztuka i Wzornictwo Szkła. Od ponad roku studiujemy razem i swoimi szklanymi pracami chciałyśmy stworzyć kalendarz. Jedna z nas stworzyła rzeźbę na temat „Cykl”, który otwiera koło, a pozostałe zainspirowały się dwunastoma miesiącami. W swoich pracach pokazujemy nasze podejście do tematu, wspomnienia, uczucia i refleksje.
Trzynaście prac, każda odzwierciedli nasze osobowości, charaktery i pokaże indywidualne spojrzenie na cykl, który nazwaliśmy czasem…” 

W projekcie biorą udział:
Laura Chan, Paulina Figura, Alicja Granat, Antonina Lewandowska, Ewa Rostojek, Agnieszka Rybiec, Katarzyna Pilic, Weronika Obiegło, Weronika Sroczyńska, Diana Szydlowska, Michalina Pikuzińska, Natalia Komorowska, Emilia Marcjasz.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów