Design Thinking w projektowaniu doświadczeń klientów

29-30.09.2018, 9:00 - 16:00

Zespół Thinkle zaprasza na certyfikowane szkolenie z metodyki Design Thinking. W trakcie wydarzenia poznasz tajniki oraz niezbędne narzędzia Human-Centered Design, oraz dowiesz się, w jaki sposób tworzyć rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów.

Zostaną omówione najważniejsze zasady, z których skorzystają przedsiębiorcy, UX Designerzy, Project Managerzy, programiści i wszyscy zainteresowani tworzeniem rozwiązań odpowiadających potrzebom Klienta.

43372374d4c005c94eb53e5bfe0dd4df

Thinkle to agencja doradcza zajmująca się realizowaniem projektów dla świata biznesu. Podczas pracy Thinkle działa na podstawie doświadczeń użytkowników i badań rynkowych. Zespół projektantów dąży do kreacji usług, które działają sprawniej oraz produktów dopasowanych do pragnień grup docelowych.

ZAPISY NA STRONIEhttps://evenea.pl/imprezy/szkolenia/wroclaw/design-thinking-w-projektowaniu-doswiadczen-klientow-201040/

CO OBEJMUJE CENA? 💵 ✔ Udział w 2-dniowych warsztatach. ✔ Materiały szkoleniowe + toolbox z narzędziami wykorzystywanymi na ćwiczeniach. ✔ Certyfikat ukończenia szkolenia Design Thinking. ✔ 2 godziny porad online trenera w zakresie metodyki Design Thinking do wykorzystania 2 miesiące od zakończenia warsztatów. ✔ Lunch i przerwy na kawę.

Cena:

990 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE