Feng Shui - jak wspierać się w 2018 roku

20.03.2018, 18:00 - 21:00

Rok ZIEMNEGO PSA – jak wspierać się w 2018 roku.  Warsztat praktyczny

W Feng Shui istotny jest człowiek, przestrzeń w której mieszka i pracuje, a także czas. Dlatego co roku bada się tak ważne wpływy nowych energii, które wraz z nowym rokiem napływają do użytkowanych przestrzeni i mają swoje istotne oddziaływania na ludzi.

Podczas wykładu zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych
z punktu widzenia Feng Shui: domu, mieszkania czy biura.

W czasie warsztatów będziemy pracować na planach własnych architektonicznej przestrzeni uczestników, przyglądniemy się bardziej naszej energii indywidualnej w naszych przestrzeniach, abyśmy wiedzieli jakie rejony będą sprzyjające i warto z nich częściej korzystać, a jakie należy zostawić w tym roku w spokoju.

Poznamy wpływy energii na 12 znaków Chińskiego Zodiaku poznając swój indywidualny wykres BaZi i bardziej szczegółowe prognozy.

Dowiemy się jakie remedia zalecane są w naszej przestrzeni w roku Ziemnego Psa oraz kiedy należy przeprowadzić remont naszego domu czy mieszkania, aby przyniosło to jak najbardziej korzystne efekty.

 

Dla uczestników  wykładu promocyjna cena: 90 zł.

Prowadzący: Marta Pietrzykowska

Marta Pietrzykowska jest praktykującym i certyfikowanym konsultantem Feng Shui. Od lat pasjonuje się podróżami i podpatrywaniem otaczającego nas świata. Swoją wiedzę za zakresu Feng Shui przez wiele lat zgłębiała pod kierunkiem różnych nauczycieli oraz Mistrzów z całego świata. Jest certyfikowanym konsultantem kilku szkół Feng Shui m.in. międzynarodowej Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center i należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności Feng Shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. W swoich konsultacjach Feng Shui wykorzystuje chiński zaawansowany kompas Luo Pan, a w Life Coachingu stosuje nowatorską metodę BaZi pozwalającą na lepsze rozpoznanie i wykorzystanie osobistych talentów. Jest absolwentką Geografii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest też trenerem wykształconym w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Studiowała zagadnienia związane z marketingiem i public relations, dzięki temu potrafi doradzać klientom w biznesie łącząc różne techniki. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Marketingu Politycznego i Medialnego w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie oraz na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej z zakresu Marketingu. Jest certyfikowanym coachem ACC (Associated Certified Coach) Międzynarodowej Federacji Coachów ICF (International Coach Federation) z siedzibą w USA. Należy do Singapurskiego Stowarzyszenia zrzeszającego Mistrzów, praktyków oraz pasjonatów Chińskiej Metafizyki czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia Feng Shui Oddział Polska, którego jest współtwórcą na terenie Polski. Jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych i radiowych. Kontakt: tel. +48 500 125 018, email: biuro@fsconsulting.pl www.fengshuiwroclaw.pl

Cena:

100 zł

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.