JEŚLI CHCESZ SPRZEDAĆ LUB WYNAJĄĆ NIERUCHOMOŚĆ

29.03.2019, 17:00-20:30

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość w jak najkrótszym terminie i najlepszej cenie, zapraszam Cię na warsztat, na którym dowiesz się:
  •  Na co zwracają uwagę kupujący/wynajmujący, a co ich zniechęca.
  • Jak odpowiednie przygotowanie (ang. home staging) pomoże Ci zaprezentować nieruchomość tak, by jak najkorzystniej i najszybciej ją sprzedać lub wynająć.
  • Jak obiektywnie ocenić stan nieruchomości i ustalić budżet na przygotowanie do sprzedaży/wynajmu.
  • Jakie są konkretne kroki przygotowania nieruchomości do atrakcyjnej sprzedaży (w tym poznasz sposoby na: ‘depersonalizowanie’ nieruchomości,  wydobycie jej atutów i zneutralizowanie ewentualnych mankamentów, skuteczny dobór dodatków, uniknięcie najczęstszych błędów).
Warsztat będzie bardzo interaktywny i praktyczny - możemy pracować m.in. nad przygotowaniem Twojej nieruchomości (jeśli chcesz). Weźmiesz też udział w ćwiczeniach grupowych, zainspirujesz się pomysłami innych oraz otrzymasz cenne informacje na temat własnej nieruchomości od potencjalnego klienta (oraz profesjonalnego projektanta wnętrz i home-stagera).

Prowadzący: Anna Lewosz

Zajmuję się projektowaniem i stylizacją wnętrz oraz przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży (ang. home staging). Ukończyłam z wyróżnieniem studia wnętrzarskie w Nowojorskim Instytucie Sztuki i Projektowania (New York Institute of Art and Design), co dało mi unikalny wgląd w sposób projektowania oraz metodologię pracy w światowym centrum wzornictwa. Mam bogate, międzynarodowe doświadczenie zawodowe, co pozwala mi na kompleksowe podejście do procesu projektowania i współpracy z klientem oraz na swobodniejsze korzystanie z trendów i rozwiązań wnętrzarskich. W mojej pracy najbardziej cenię sobie łączenie rzemieślniczej dokładności z kreatywną pracą przy tworzeniu unikalnych, ponadczasowych i przyjaznych wnętrz.

Cena:

129 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.