MENTORING SPOŁECZNY VS MENTORING W BIZNESIE

27.06.2019, 17:30 - 20:30

Kim jest Mentor? Czy tylko kimś z większymi umiejętnościami w danym obszarze ode mnie? Jak sprawnie wejść w rolę Mentora? Jakie umiejętności i postawę w sobie rozwinąć? Co mi daje wspieranie drugiej osoby? Warsztat przybliży wszystkie aspekty roli Mentora w biznesie oraz jako styl postawy w życiu.

Cele szkolenia:

# Poznasz kim jest Mentor i jak wygląda jego praca

# Zbadamy umiejętności i postawę przydatne w mentoringu

# Dowiesz się czym jest mentoring społeczny

# Zbadamy jak blisko Ci do pełnienia roli Mentoraå

Warsztaty skierowane są do wszystkich kobiet, których interesuje temat mentoringu, czują, że mogą z siebie dać więcej innym. Chcą nabyć wiedze w tym obszarze.

Zakres warsztatu:

# Warsztaty mówić będą o tym jak sprawnie wejść w rolę Mentora.

# Jak takie umiejętności i postawę w sobie rozwinąć.

# Odpowie na pytanie co mi daje wspieranie drugiej osoby.

# Warsztat przybliży wszystkie aspekty roli Mentora jako stylu postawy w życiu.

Prowadzący: Katarzyna Rutecka

Jestem coachem od września 2010 roku, kiedy to ukończyłam roczną Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Krakowie. Po zdaniu egzaminu i spełnieniu wszystkich wymagań, uzyskałam certyfikat i najwyższy stopień licencji. Od września 2010 jestem nieprzerwanie w procesie coachingowym z klientami. O moim doświadczeniu i pozostałym wykształceniu możesz poczytać tutaj: na LinkedIin lub GoldenLine. Na co dzień zajmuję się rozwojem ludzi w międzynarodowej organizacji, ale mam też wieloletnie doświadczenie w pracy jako konsultant wdrażający rozwiązania HR w różnych firmach. Moim żywiołem jest ruch. Lubię być w powietrzu i w wodzie, pobiegać czy powyginać się na jodze. Czuję radość czytając książki, które są dla mnie, trochę jak narkotyk. Muzyka daje mi wolność i wiele przeżyć duchowych. Uwielbiam spotkania z przyjaciółmi i bliskimi znajomymi, bo wtedy mogę śmiać się, wspominać i prowadzimy długie „rozmowy Polaków”. W swojej pracy najczęściej skupiam się na podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Chętnie wykorzystuję także inne narzędzia oparte na wizualizacjach i różnych sposobach postrzegania problemów. Moja intuicja, odwaga i autentyczność często pomagają w pracy coacha podczas sesji. Lubię pracować z ludźmi, a każda sesja czy warsztaty to dla mnie spotkanie z drugim człowiekiem i jego światem.

Prowadzący: Magdalena Sobiak

Przede wszystkim współtwórczyni Coaching Ladies. Jestem też absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Moje wykształcenie związane jest z ekonomią, handlem i zarządzaniem. Jednak moim obecnym zawodem i wielką pasją jest stanowisko trenerki i coacha w dużej firmie IT. Za sobą mam roczne studia podyplomowe Coaching w biznesie, już niedługo ukończę studia Trener Biznesu. Swoją karierę kształtuję w ten sposób, by móc na co dzień rozmawiać z ludźmi i pomagać im w ich codziennych problemach i decyzjach. W branży IT jestem od ponad 7 lat. Z czego 3 lata spędziłam organizując eventy i dbając o work-life balance pracowników korporacji. Jako coach pracuję w takich obszarach jak: projektowanie kariery zawodowej, rozwój umiejętności liderskich i odnajdywanie talentów. Organizowane przeze mnie warsztaty i sesje coachingowe kierowane są do kadry manadżerskiej oraz do kobiet, które chcą swoje życie i karierę wziąć w swoje ręce. Uwielbiam podróżować, zwłaszcza do miejsc, w których jeszcze nie byłam. Mieszkałam jakiś czas w Hiszpanii, Włoszech i Egipcie. Otworzyło mi to głowę na nowych ludzi, nowe kultury, nowe pomysły. Wiele spotkanych po drodze osób udowodniło mi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jest wewnętrzna motywacja i dobry plan działania. Jak już zostanie mi trochę wolnego czasu, to spędzam go na wolontariacie, bieganiu, pilatesie i rozmowach przy czerwonym winie.

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.