Naturalne spa - zrób sobie kosmetyki

10.05.2018, 17:00 - 19:00

W trakcie warsztatów każdy uczestnik będzie miał okazję własnoręcznie wykonać zestaw trzech kosmetyków: roślinne mydła, pastę do zębów bez chemii oraz naturalny peeling do ciała.

Mydła roślinne glicerynowe –  w trakcie warsztatów powstaną ekologiczne, roślinne mydełka glicerynowe z dodatkiem aromatycznych olejków, ziół, suszonych kwiatów. Działanie certyfikowanej gliceryny ma drogocenny wpływ na skórę: zmiękcza i nawilża , nie pozostawia osadu i uczucia ściągnięcia ,poprawia kondycję skóry, łagodzi podrażnienia, myje w delikatny sposób tworząc pianę, nie posiada szkodliwych składników chemicznych, piękny zapach samodzielnie skomponowany korzystnie wpływa na cały organizm.

Każdy uczestnik zabierze ze sobą 2 duże lub 6 małych mydeł.

Pasta do zębów bez chemii – podczas zajęć poznamy tajniki past do zębów bez dodatku chemii a także każdy będzie mógł wykonać pastę do zębów z naturalnych komponentów. Pasta do zębów wykonana domowym sposobem swoją skutecznością, jakością użytych komponentów i świeżością zdecydowanie przewyższa działanie komercyjnych produktów i, co najważniejsze, jest nietoksyczna i bezpieczna.

Każdy uczestnik zabierze ze sobą jeden rodzaj pasty do zębów w wielorazowym opakowaniu aptecznym.

Peeling do ciała – Naturalne peelingi do ciała – naturalny, ekologiczny peeling do ciała dostosowany do specyficznych potrzeb każdego uczestnika ? Nic prostszego! Podczas zajęć uczestnicy zostaną zapoznani z prostymi i szybkimi sposobami na naturalne, aromatyczne peelingi do ciała. Na uczestników czeka również część praktyczna w której każdy będzie mógł własnoręcznie wykonać wybrany przez siebie peeling, zapakować w pudełko by cieszyć się nim podczas prysznica czy kąpieli.

Każdy uczestnik zabierze ze sobą jeden własnoręcznie wykonany peeling zapakowany w wielorazowe pudełko.

Prowadzący: Agata Łoś

Z wykształcenia filolog, plastyk wystawiennik. Absolwentka Podyplomowych Studiów Pedagogicznych na kierunku – Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym. Od kwietnia 2012 roku prezes/współzałożycielka Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej „Gniazdko”. Aktywna rekodzielniczka. Autorka i prowadząca licznych działań o charakterze ekologicznym i artystycznym. W swych działaniach skupia się na łączeniu sztuki z upcyklingiem, propagowaniu ekologicznego stylu życia ze świadomą konsumpcją. Na co dzień współpracuje z wrocławskim Ekocentrum, Krzywym Kominem oraz z Fundacją Dom Pokoju.

Cena:

99 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE