Noc Muzeów w Krzywym Kominie

19.05.2018, 15:00 - 20:00

Noc Muzeów w Krzywym Kominie

Z tej okazji specjalnie dla Was otwieramy niedostępne na co dzień zakamarki Krzywego Komina! Przekonacie się czy komin jest naprawdę krzywy i pochillujecie się na tarasie z kubkiem kawy.

W tym roku czekać na Was będą dwie niesamowite wystawy. Finisaż prac nadodrzańskich art Outsiderów, którzy odkryją przed nami genezę swojej twórczości. Ta wyjątkowa wystawa przeniesie nas w świat bohaterów o których nikt wcześniej nie słyszał. Wystawa prac Dominiki Chochołowskiej-Bocian. „Nieraz mi ręce żyją zupełnie osobno” to artystyczny autoportret ujawniający wewnętrzne stany i refleksje malarki. W swoich pracach nawiązuje do poezji wybitnego „poety lingwistycznego”- Mirona Białoszewskiego, zarówno w estetyce kompozycji, jak i eksponowanej tematyce.
Dla wszystkich chcących zostawić po sobie ślad przygotowaliśmy mobilny mural hafciarski, który z Waszą pomocą stanie się prawdziwym nadodrzańskim dziełem sztuki. Na sam koniec będziecie mogli samodzielnie zaprojektować i stworzyć własną, niepowtarzalną przypinkę, którą zabierzecie ze sobą do domu 😉
15.00-20.00 – Zostaw po sobie ślad – mobilny mural hafciarski
17.00-20.00 – finisaż prac nadodrzańskich art outsiderów Art.Out.Nadodrze.
15:00 – 20:00 wystawa Dominiki Chochołowskiej – Bocian „Nieraz mi ręce żyją zupełnie osobno”

Zapraszamy serdecznie!

Na wydarzenie nie obowiązują zapisy.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE