Pracownia Kreatywności vol. 3 - Jesienna kompozycja z kwiatów i owoców

30.10.2017, 16:30-18:30

Zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat na cykl zajęć „PRACOWNIA KREATYWNOŚCI”. Warsztaty skoncentrowane są na rozwijaniu wyobraźni, pogłębianiu osobistej twórczości dziecka i doskonaleniu sprawności manualnej.

Przy wykorzystywaniu różnorodnych środków wyrazu plastycznego takich jak: tkaniny, masy plastyczne,rośliny czy surowce wtórne dzieci będą lepić, kleić, projektować, układać, wycinać i budować.

foto 2

Dzięki tym zajęciom uczestnicy będą rozwijać swoją ekspresję twórczą,motywacje do działania i poczucie samorealizacji. Warsztaty rozwijają ponadto w dzieciach poczucie estetyki i umiejętność kreatywnego myślenia . A obcowanie ze sztuka staje się możliwością do rozbudzania ich własnej indywidualności i autentyczności.

Na trzecich warsztatach z cyklu poznamy pracę florysty na własnej skórze i stworzymy dekoracje z kwiatów i owoców!

 Na warsztatach uczestnicy:
– wcielą się w rolę florysty
– będą tworzyły z kwiatów, ozdobnych roślin i owoców jesienną dekorację na stół
– nauczą się planowania i zasad kompozycji
– będą pracować z gąbką florystyczną a bazą do wykonania kompozycji będzie dynia.
*Zajęcia poprowadzi Agnieszka Cop

Zapraszamy!

Kolejne warsztaty z cyklu już wkrótce!

Prowadzący: Agnieszka Cop-Podgórska

Właścicielka własnej marki odzieżowej dla dzieci "Mizazu", projektantka i twórczyni autorskich zabawek sensorycznych dla dzieci. Z wykształcenia pedagog, która w pracy z dziećmi najbardziej ceni ich otwartość i wolność oraz chęci tworzenia. Pasjonatka mody, w wolnych chwilach wraz ze swoją 5-letnią córka poszukuje inspiracji do realizacji owych pomysłów.

Cena:

50 zł

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE