PRACOWNIA MŁODEGO PROJEKTANTA| KREATYWNE FERIE W CRZ KRZYWY KOMIN

15-19.01.2018, 7:30-16:30

Niniejszy cykl warsztatów oferuje uczestnikom możliwość wcielenia się w role architekta i projektanta wnętrz. Podczas zajęć dowiemy się, jak przy użyciu kilku niepozornych przedmiotów tchnąć nowe życie w nasz pokój. Nauczymy się własnoręcznego wykonywania prac dekoratorskich we wnętrzu i tworzenia przedmiotów, które są zarówno ładne i funkcjonalne. Z warsztatów „Pracownia Młodego Projektanta” każdy uczestnik wyjdzie z przedmiotami wyrażającymi jego osobisty styl.

Warsztaty z Agnieszką Cop-Podgórską przeznaczone są dla młodzieży w wieku 12-15 lat.

Termin – 15-19.01.2018

 

HARMONOGRAM CYKLU:

I dzień – Zaczniemy od stworzenia makiety, która będzie projektem naszego wymarzonego pokoju. Do jej zbudowania wykorzystamy różnorodne materiały, takie jak tektura, kolorowy papier i tkaniny. Makietę zaaranżujemy według własnych pomysłów, a umieszczonym w niej przedmiotom nadamy odpowiednie kolory i faktury przy pomocy farb i pędzla.

II dzień – Stworzymy oryginalny i efektowny abażur do lampy, którego nowoczesna forma będzie pasowała do każdego wnętrza. Następnie nauczymy się, jak sprawić, by abażur spełniał swoją funkcję i stał się integralną częścią lampy. Dowiemy się, w jaki sposób połączyć baterie, druciki i żarówkę, by skonstruować prawdziwą lampę!

III dzień – W tym dniu zaprojektujemy poduszki, które stanowią nieodłączny element dekoratorski każdego wnętrza. Poduszki mogą służyć do zabawy, ozdoby, przytulania lub beztroskiego wylegiwania się na nich. Każdy sam określi, w jakim charakterze ma służyć jego poduszka – zaprojektuje jej wygląd a następnie uszyje swoją własną, wyjątkową poduchę.

IV dzień – Zegar ma pokazywać, która jest godzina – to jasne. Ale może być także fantastycznym elementem dekoracyjnym. Odpowiednio ozdobiony może stać się nawet małym dziełem sztuki! Uczestnicy warsztatów zadecydują, jak ma wyglądać ich zegar, ozdobią go a na koniec dowiedzą się, jak zainstalować do niego mechanizm.

V dzień – Na zajęciach wykonamy organizer ścienny, który ułatwi zagospodarowanie przestrzeni w pokoju. Dzięki niemu zyskujemy miejsce do przechowywania różnych drobiazgów. Nauczymy się, jak stworzyć ten pomocny gadżet przy użyciu tektury i kilku pudełek. Jeżeli dodamy do niego elementy ozdobne, ten organizacyjny niezbędnik nabierze indywidualnego stylu.

 

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

07:30 – 09:00      zbiórka, zabawy integracyjne, śniadanko /

09:00 – 10:00      zajęcia kreatywne, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe, cz. 1.

10:00 -12:00       zajęcia warsztatowe cz.1.

12:00 – 12:30     przerwa w zajęciach, zabawy ruchowe, czas na przekąskę;

12:30 – 14:00     zajęcia warsztatowe cz.2.

14:00 – 14:30     przerwa na posiłek

14:30 – 15:30     zajęcia kreatywne, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe, cz.2.

15:30 – 16:00     podwieczorek;

16:00 – 16:30     czas absolutnie freestyle :)

 

Co obejmuje cena?

  • fantastycznych prowadzących i animatorów
  • warsztaty i kreatywne animacje
  • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
  • wyżywienie.

 

CENA:

1) 590 zł cena cyklu/turnusu / Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty

 

 

Prowadzący: Agnieszka Cop-Podgórska

Właścicielka własnej marki odzieżowej dla dzieci "Mizazu", projektantka i twórczyni autorskich zabawek sensorycznych dla dzieci. Z wykształcenia pedagog, która w pracy z dziećmi najbardziej ceni ich otwartość i wolność oraz chęci tworzenia. Pasjonatka mody, w wolnych chwilach wraz ze swoją 5-letnią córka poszukuje inspiracji do realizacji owych pomysłów.

Cena:

590 zł

Ilość miejsc:

15

ZAPISZ SIĘ
Formularz bez wpisanego imienia i nazwiska dziecka nie będzie klasyfikowany do przejścia procesu rekrutacyjnego!