Projektowanie artystyczne - bezpłatne warsztaty dla dzieci 8-12 lat

09.12.2017, 12:00-13:30

Czym jest kolaż? Jak go wykonać? Jakie ma przeznaczenie? Na te i inne pytania odpowiemy podczas warsztatów kończących projekt Wrocław Łączy Nas Ciepło! Po krótkim wstępie przystąpimy do stworzenia gigantycznego kolażu podsumowującego nasze doświadczenia z zagadnieniami ekologicznymi. Poprzez kreatywną zabawę i pracę nauczymy się jak stworzyć ze zgromadzonych materiałów obraz o nowej jakości wizualnej, estetycznej i znaczeniowej.

Do wykorzystania będą wycinki z gazet, katalogów, a także kolorowe papiery o różnych fakturach. Dodatkowo wspierać będziemy się rysunkami zrobionymi przez uczestników.

Warsztaty bezpłatne, przeznaczone dla dzieci w wieku 8-12 lat.

___

Wydarzenie w ramach Finału Projektu Wrocław Łączy Nas Ciepło! 

 HARMONOGRAM:

12:00 – Rozmowy przy Drugim Śniadaniu – panel dyskusyjny 

12:00 – 13:30 – Projektowanie artystyczne – warsztaty dla dzieci

12:00 – 14:00 – Las w słoiku – warsztaty roślinne dla dorosłych

14:00-15:30 – Coś z niczego – warsztaty rękodzieła dla dzieci 

16:00 – Otwarcie wystawy „Smog. Jak walczyć z miejskim potworem?”

16:30 – 18:00 – Zielono mi… w domu – warsztaty dla dzieci

___

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 roku związana z florystyką.Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego. Zajęcia dedykuje wszystkim miłośnikom natury, designu i twórczego spędzania czasu. Jako grafik stawia na prostotę i pomysłowość. Uwielbia robić kolaże sytuacyjne i ożywiać stare zdjęcia z albumu rodzinnego przekształcając je na gify.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE