TEATRALNE EMOCJE - STWÓRZ SWOJEGO MUPPETA!

28.01-01.02.2019, 7:30-16:30

TEARALNE EMOCJE - to cykl warsztatów, który w niezwykły sposób przybliży nam świat TEATRU PLASTYCZNEGO. Wspólnie tworzyć będziemy własne profesjonalne projekty, lalki teatralne oraz scenografię! W tym roku na zajęciach zrealizujemy kolorowe Muppety, które staną się głównymi bohaterami naszych scenek. Nasze etiudy teatralne opowiadać będą o różnych emocjach, strachach, małych i dużych problemach, które spotykają każdego z nas. Razem ćwiczyć będziemy trafne wyrażanie naszych uczuć i radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Podczas zajęć poznamy też podstawę techniki animacji lalkowej i warsztatu scenografa, grać w gry i zabawy teatralne, pracować nad ruchem, ciałem i dykcją. Przed nami mnóstwo wrażeń, pracy i wyzwań- zwłaszcza, że efekt naszej pracy zwieńczyć chcemy mini pokazem, na który zaprosimy rodzinę, przyjaciół i wszystkich miłośników teatru.

Stwórz swojego muppeta! Zrealizuj z nami zabawne przedstawienie dla swoich bliskich i przyjaciół!


HARMONOGRAM

PONIEDZIAŁEK Pierwszy dzień warsztatów „TEATRALNE EMOCJE” spędzimy poznając różne rodzaje lalek teatralnych. Porozmawiamy też o scenografii i przygotujemy projekty naszych Muppetów. Wspólnie zagramy też w gry teatralne, które przybliżą nam teatr pantomimy i teatr plastyczny.

WTOREK Drugi dzień naszej przygody z teatrem spędzimy tworząc nasze lalki teatralne. Nauczymy się jak je animować. Postaramy się żeby nabrały nie tylko oddechu (który jest podstawą do animowania form lalkowych), ale i własnego charakteru.

ŚRODA Kolejny dzień naszych warsztatów upłynie pod znakiem gier i zabaw teatralnych mających na celu wspólne stworzenie krótkiego scenariusza do naszego występu. Ustalimy też jak wyglądać ma scenografia i zrobimy proste rekwizyty potrzebne do naszego przedstawienia. CZWARTEK Czwarty dzień naszej pracy poświęcimy przede wszystkim na stworzenie wspólnej scenografii do spektaklu. Odbędą się również próby aktorskie. Nauczymy się naszych ról bazując na wcześniejszych zajęciach. PIĄTEK Ostatni dzień naszych warsztatów to oczywiście próba generalna. Zwieńczeniem całości będzie SPEKTAKL, na który już teraz serdecznie zapraszamy!
CO OBEJMUJE CENA?
  • fantastycznych prowadzących i animatorów
  • warsztaty i kreatywne animacje
  • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
  • wyżywienie.
RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO 7:30 – 8:30 – czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne 8:30 – 9:00 – śniadanie (w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania) 9:00 -10:00 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe 10:00 -12:00 – zajęcia warsztatowe cz.1 12:00 -12:30 – przerwa w zajęciach, obiad (zupa), zabawy ruchowe 12:30 -14:00 – zajęcia warsztatowe cz. 2 14:00 -14:30 – obiad (II danie) 14:30 -15:30 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe 15:30 -16:00 – podwieczorek (owoce, jogurt, soki, ciepłe napoje) 16:00 -16:30 – odbiór dzieci
Zapraszamy! ROZMALOWANI 1     1964898_248356278669107_1161649802_n MUPPETMUPPET1 MUPPET3 MAGIA
MAGIA5

Prowadzący: Dominika Chochołowska-Bocian

Malarka, scenografka, instruktorka zajęć artystycznych. Miłośniczka i aktywna twórczyni teatru plastycznego, autorka lalek teatralnych i artystycznych. Absolwentka ASP we Wrocławiu (na wydziale malarstwa + fakultet ze scenografii) oraz studium charakteryzacji filmowej i teatralnej.

Cena:

590 zł 531 zł

Early bird (do 31 XII)

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.