Uczuciem zdobione – warsztaty tworzenia kartek bożonarodzeniowych

06.12.2017, 17:00-19:00

W dobie Internetu coraz większą rzadkością jest wysyłanie kartek bożonarodzeniowych pocztą. W przedświątecznej zawierusze warto jednak zatrzymać się i przypomnieć sobie o najbliższych, z którymi nie będzie nam dane zasiąść przy wigilijnym stole.

Bardzo dobrym sposobem okazania im naszej pamięci i uczuć jest wysłanie osobiście napisanych życzeń, zwłaszcza jeśli zrobimy to na własnoręcznie wykonanych karnetach. Bogactwo materiałów kojarzących się z tym magicznym okresem jest tak duże, że bez problemu stworzymy niepowtarzalne rękodzieła. Praca z pewnością przyniesie nam dużo radości, a obdarowanym poczucie naszej bliskości, a o to przecież chodzi w tym wyjątkowym czasie.

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 roku związana z florystyką. Przez 4 lata pracowała w prężnie działającej wrocławskiej kwiaciarni. Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego. Zajęcia dedykuje wszystkim miłośnikom natury, designu i twórczego spędzania czasu. Ceni sobie piękno rodzimej przyrody i aranżacje florystyczne harmonijnie łączące naturalny wdzięk roślin z innymi zastosowanymi akcesoriami dekoracyjnymi. Jako grafik stawia na prostotę i pomysłowość. Uwielbia robić kolaże sytuacyjne i ożywiać stare zdjęcia z albumu rodzinnego przekształcając je na gify. Od niespełna dwóch lat prowadzi Herwood – swoją firmę, która daje jej możliwość łączenia wszystkich zainteresowań.

Cena:

44 zł

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE