WAKACJE Z BRYDŻEM

20.06-29.08.2018, 18:00-20:00

Cykl wakacyjnych spotkań skierowany do osób grających. Spotkania skupią się głównie na grze praktycznej. W trakcie zajęć będziemy szlifować i rozwijać posiadane umiejętności.

Termin zajęć: środy godz. 18.00 – 20.00

Czas trwania cyklu: 20.06 – 29.08

Cena:
1 zajęcia – 60 zł
Karnet 5-8 zajęć – 50 zł za zajęcia
„Open” (10 zajęć) – 450 zł

Przy zakupie do 10 czerwca – od wyżej wymienionych cen obowiązuje 10% zniżki.
„Karnety” na wiele zajęć obowiązują przez cały okres trwania cyklu i umożliwiają uczestnictwo w zajęciach w dowolnych terminach.

BRYDŻ to gra łącząca w sobie elementy logiki, statystyki i psychologii. W trakcie gry naturalnie rozwijają się umiejętności logicznego i strategicznego myślenia. Poprawia się pamięć i koncentracja. Brydż uczy planowania (myślenie perspektywiczne), działania w warunkach niepewności, wychodzenia z trudnych sytuacji, radzenia sobie z porażką i własnymi błędami. Na poziomie międzyludzkim uczy współpracy i odpowiedzialności, buduje zaufanie do drugiej osoby, integruje zespół.

Przede wszystkim gra w brydża to jednak wspaniała, towarzyska zabawa!

Na wszystkie pytania dotyczące kursu odpowiada prowadząca – Katarzyna Dufrat (brydz.wroclaw@gmail.com / 601-975-631)

Prowadzący: Katarzyna Dufrat, Maciej Bielawski, Łukasz Gaweł

Prowadzący: Katarzyna Dufrat

Świeżo upieczona Drużynowa Mistrzyni Europy, Z brydżem związana nieprzerwanie od 12 lat. Od 2012 roku stale w Reprezentacji Polski kobiet. Multimedalistka imprez międzynarodowych i krajowych. W parze z Justyną Żmudą, wywalczyły pozycję „jedynki” i „dwójki” polskiego brydża kobiecego (według Oficjalnego Rankingu PZBS). Nauczyciel i instruktor brydża z kilkuletnim doświadczeniem (m.in. trener sekcji sportowej Politechniki Wrocławskiej). Kilkukrotny coach juniorskiej reprezentacji Polski. Ukończyła Politechnikę Wrocławską.

Cena:

60 zł

Ilość miejsc:

16

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE