POZNAJ NAJNOWSZE TECHNOLOGIE Z NOKIĄ GARAGE!

26.10.2018, 16:00 - 17:30

Termin: 26 października 2018 (PIĄTEK)
Godzina: 16:00-17:30
Etap: DOŚWIADCZANIE
Grupa tematyczna: DESIGN/ARCHITEKTURA
Wiek dzieci: 8-15 lat
Ilość miejsc: 15
Miejsce: Nokia Garage, Szybowcowa 2
Organizator: Fundacja Open Mind
Miejsce parkingowe: tak

Zajęcia bezpłatne

Zainspiruj się najnowszymi technologiami na kreatywnych warsztatach. Dzieci będą mogły doświadczyć tego, w jaki sposób działają najnowsze technologie. Wszystkie one umożliwiają rozwój miast przyszłości, czyli Smart Cities, inteligentnych rozwiązań w medycynie, bezpieczeństwie i transporcie. Prezentowane przez inżynierów demonstracje technologiczne to cyfrowy świat w pigułce. Dzięki nim już niebawem możliwe będą m.in. zdalne zabiegi chirurgiczne, ewolucja samochodów autonomicznych, czy też szeroki rozwój tak zwanego Internetu Rzeczy, a nawet Internetu Wszystkiego, czyli IoE, w którym ogromna ilość urządzeń komunikuje się ze sobą w czasie rzeczywistym.

Twórcy Nokia Garage twierdzą, że rozwój technologii jest w swej istocie procesemtwórczym, dlatego też niezwykle ważny jest nie tylko dostęp do najnowszych technologii, ale też pobudzanie kreatywności, rozbudzenie twórczej wyobraźni i generowanie nowych rozwiązań.


 

NG_LOGO_BEZ_CLAIMU_BASIC_NA_BIAŁYM_RGB(1)(1)

Nokia Garage to miejsce, gdzie  spotyka się  polskie środowisko, związane z rozwojem innowacji, wymiany wiedzy, doświadczeń i know-how. Nokia większości z nas kojarzy się przede wszystkim z niezawodnymi telefonami komórkowymi, niemniej jednak już od wielu lat to przede wszystkim światowy lider technologii telekomunikacyjnych takich jak LTE czy 5G. Nokia Garage jest łącznikiem pomiędzy firmą i jej zamkniętym zapleczem technologicznym, a światem zewnętrznym –młodymi naukowcami, startupami, miastami i partnerami biznesowymi.Prawie 500m2 przestrzeni do twórczej pracy innowatorów, które dostępne jest dla wszystkich tych, którzy razem z Nokią chcą rozwijać swoje projekty.

logotypy-2018 maly

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

Nokia Garage, Szybowcowa 2

ZAPISY ZAMKNIĘTE