Zwoje japońskie. Warsztaty dla dzieci 6-12 lat

07.10.2017, 12:00-14:00

W ramach otwartych dni warsztatowych w CRZ Krzywy Komin razem z Malarnią Kreatywną zapraszamy dzieciaki do odkrycia niezwykłej techniki robienia zwojów japońskich!

Uczestnikom warsztatu pokażemy jak w prosty sposób, przy użyciu suchych pasteli, farb i dostarczonych przez nas gotowych pieczęci, stworzyć piękne zwoje w stylu japońskim. Ich motywem przewodnim będzie góra Fudżi, drzewa i kwitnące wiśnie.

Warsztaty są dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Z powstałych prac chcielibyśmy zorganizować wystawę w Krzywym Kominie.

Inne warsztaty z tego samego dnia:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Otwarta Pracownia Krawiecka<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Re-design Mebli<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Mapa Sztuki<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>Wystąpienia publiczne i sztuka prezentacji<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Software Development Academy<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Zapraszamy!

Prowadzący: Malarnia Kreatywna

Aleksandra Nowacka - matka kilkunastoletniego syna, pseudonim artystyczny Karebi, z gruzińskiego "drzwi", które otwierają kreatywny świat. Na co dzień wyznaje zasadę, że nic się nie zmarnuje, lecz jest inspiracją do stworzenia czegoś nowego. Z zamiłowania malarka i rękodzielniczka, zajmuje się decoupagem, kolażem, makramą, tkactwem, interesuje się także psychologią i ogrodnictwem. Agnieszka Dusza – malarka, poetka, rysowniczka, pasjonatka ogrodnictwa i fotografii. Propagatorka idei twórczego i aktywnego życia blisko i w zgodzie z naturą. Jej dążeniem jest tworzyć i inspirować innych to tworzenia. Autorka projektu Zielonej Rowerowo-Pieszej Obwodnicy Wrocławia, matka dwójki dzieci. Z miłości do kolorów wspólnie stworzyły markę warsztatów twórczych Malarnia Kreatywna, aby dzielić się swoją pasją i wnosić jeszcze więcej barw do świata.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE