Przestrzenie CRZ | Strona główna / Biznes / Przestrzenie CRZ

CRZ Krzywy Komin to 1200 m2 przestrzeni, którą można przekształcać na niezliczoną ilość sposobów. Warsztaty, szkolenia, wykłady oraz inne wydarzenia organizujemy przy wykorzystaniu profesjonalnego zaplecza 8 sal. Dysponujemy pomieszczeniami o charakterze wystawienniczym, rzemieślniczym, szkoleniowym i konferencyjnym.

Pracownia Rzemiosła Artystycznego i Sztuki o powierzchni 70m2

Znajdują się w niej dwa stoły warsztatowe oraz istnieje możliwość dostawienia dodatkowych mebli. Klimatyzowana sala otwierana na dziedziniec CRZ Krzywy Komin pozwala na przeprowadzenie w niej zarówno warsztatów, jak i mini konferencji i szkoleń.

Sale ekspozycyjno-szkoleniowe to pomieszczenia o powierzchni 62m2 i 70m2.

Znajdują się one na parterze i pierwszym piętrze budynku. W sali na piętrze mieści się do 55 miejsc siedzących, a w sali na parterze do 50 miejsc siedzących. Istnieje również możliwość zaciemnienia pomieszczeń automatycznymi roletami, zainstalowania w sali wielkoformatowego ekranu projekcyjnego, rzutnika multimedialnego oraz sprzętu nagłośnieniowego. Galerie nadają się idealnie na warsztaty i szkolenie, pełnią również funkcje wystawiennicze.

Sala kameralna o powierzchni 23m2.

To dobrze oświetlona sala do szkoleń i warsztatów, która zawiera także pomieszczenie gospodarcze. Pozwala na przeprowadzenie spotkań do 18 osób. Wyposażona jest na stałe w tablicę suchościeralną. Istnieje możliwość podłączenia rzutnika multimedialnego.

Aula jest największym pomieszczeniem w CRZ Krzywy Komin (pow. 101 m2).

Ta nowocześnie wyposażona sala konferencyjna może pomieścić nawet do 120 osób. W auli znajduje się nagłośnienie sterowane przez reżyserkę, regulowane oświetlenie (sceniczne i konferencyjne) oraz wielkoformatowy ekran multimedialny z projektorem. Istnieje również możliwość zaciemnienia pomieszczenia automatycznymi roletami.

Pracownia komputerowa o powierzchni 57m2.

Znajduje się na drugim piętrze i wyposażona jest w 17 zestawów z systemem operacyjnym Windows 7 oraz monitorami LCD. Każde stanowisko posiada dostęp do sieci, dodatkowo na dziesięciu komputerach znajduje się pakiet Adobe Master Collection CS6 PL, na pięciu komputerach program DoubleCAD XT PL , a na jednym SketchUp Pro 8 PL EDU. Pracownia dzięki wyposażeniu w tablicę suchościeralną i typu flipchart idealnie nadaje się do organizacji szkoleń informatycznych oraz warsztatów komputerowych. Istnieje możliwość podłączenia do stanowisk rzutników multimedialnych.

Sala szkoleniowa to przestrzeń o powierzchni 63 m2.

W jej ramach funkcjonują dwie skierowane do różnych odbiorców strefy, które w każdej chwili można połączyć. Wielofunkcyjność sali pozwala na swobodne dostosowanie jej powierzchni do ilości osób uczestniczących w warsztatach i szkoleniach, których maksymalnie może zmieścić się 50. Sala posiada tablicę suchościeralną oraz możliwość podłączenia rzutnika multimedialnego.