Urodziny | Strona główna / Dla dzieci / Urodziny

Do zaoferowania mamy kilka scenariuszy zajęć, które można wybrać i dostosować do zainteresowań, pasji czy marzeń swojego dziecka. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, by wspólnie ustalić szczegóły i przebieg urodzin.

Każda z naszych propozycji to kilka godzin kreatywnej zabawy pod opieką doświadczonych animatorów. Scenariusze 1-5* obejmują 2 godziny warsztatów i kosztują 500 złotych* za grupę do 10 dzieci (każde kolejne dziecko to dodatkowe 30 złotych). Scenariusz 6 obejmuje 2 godziny zabawy i kosztuje 650 zł za grupę dzieci do 10 osób (+ 30 zł za każdą dodatkowa osobę). W cenie wszystkich scenariuszy zapewniamy: zaproszenia, drzewko życzeń /niepowtarzalny plakat, na którym goście zostawiają pamiątkowy odcisk palca lub podpis/, autorski scenariusz zajęć, opiekę animatora oraz wszelkie niezbędne materiały i rekwizyty*.

Masz pomysł na urodziny swojego dziecka, a nie masz gdzie ich zrealizować - przyjdź do nas! Na solenizanta i jego gości czeka salka urodzinowa (szczegóły w opcji 07).

MALI ARCHITEKCI /01

Goście urodzinowi zamienią się w małych projektantów i urbanistów. Wprowadzeni w problematykę miejską, zabiorą się za budowanie przyjaznego i funkcjonalnego miasta, które będzie mogło posłużyć im jako scenografia do niejednej zabawy! Zajęcia skupią się wokół tematyki zieleni, komunikacji, estetyki budynków, sztuki ulicznej i innych aspektów miejskiego życia. A ich rezultat - kolorowa, pełnowymiarowa makieta - stanie się ozdobą pokoju jubilata!

MALARSTWO WIELKOFORMATOWE /02

Urodziny z malarstwem wielkoformatowym pozwolą dzieciom stworzyć panoramę bajkowego miasteczka w rozmiarach, które przerosną ich najśmielsze oczekiwania! Malarska zabawa angażuje ręce, nosy, łokcie oraz pozwala w bezpieczny sposób wyrazić swoje uczucia. Ubrani w kombinezony malarskie i wyposażone w kolorowe farby, materiały i różne grafiki, urodzinowi goście będą mieli niepowtarzalną okazję do stworzenia monumentalnego dzieła, w którym nie ogranicza ich nic, poza własną wyobraźnią.

MALI KUCHARZE /03

Podczas urodzin dzieci wybiorą się w kulinarną podróż! Świat mini pizzerek, makaronów i drożdżowych pyszności stanie przed nimi otworem. Dzieci podczas przyjęcia dowiedzą się, co to takiego jest food design oraz co ciekawego tworzą projektanci zajmujący się właśnie tą dziedziną sztuki użytkowej. Udowodnimy, że design może posmakować każdemu, niezależnie od płci czy wieku, a wszystko to dzięki kreatywnej prowadzącej i jej młodym pomocnikom.

MALI CERAMICY /04

Warsztaty ręcznego zdobienia porcelany. Ręcznie zdobiona porcelana robi niepowtarzalne wrażenie – jednak by uzyskać zamierzony efekt, należy poznać technikę malowania farbami naszkliwnymi i nakładania kalek ceramicznych. Uczestnicy pracują na dowolnie wybranym przedmiocie: kubku, talerzyku, kafelku czy miseczce, który po wyschnięciu farby i kalki wypalany jest w temperaturze 850'C. Dzięki temu wzór zostaje utrwalony.

URZĄDZAMY DOM /05

Na dwie godziny goście urodzin zamienią się w projektantów wnętrz. Pod okiem prowadzącej, dzieci najpierw stworzą ekologicz- ną makietę domu jednorodzinnego z kartonu, a następnie wezmą się za jego urządzanie. Ze skrawków materiału, filcu, kartonowych pudełek, nakrętek i drewnianych patyczków wyczarujemy meble i inne elementy dekoracyjne domu. Zabawa rozwija wyobraźnię i uczy dzieci odpowiedzialności za najbliższą im przestrzeń.

URODZINOWA PRZYGODA /06

Jaki prezent urodzinowy będzie najlepszy? Tort? Clown? A może przygoda? Taka, jaką wymarzy sobie dziecko. Spełniamy urodzinowe fantazje dzieci! Pirackie przygody na nieznanych morzach, rycerskie turnieje o rękę księżniczki, podróż w czasie albo w kosmos, projektowanie własnej przestrzeni i świata. Cokolwiek wymarzą sobie mali solenizanci, spełni się. Zbudujemy, wymyślimy, napiszemy pod dyktando małego mistrza i porwiemy do zabawy urodzinowej. Zapraszamy do przeżycia własnej bajki.

WYNAJEM SALI/07

Do twojej dyspozycji oddajemy salkę urodzinową na dwie godziny. Cena 350 zł obejmuje: zaproszenia dla gości, kolorową zastawę stołową, balony i dekoracje urodzinowe.

17760060_719892494848814_5723974268371277048_n

PŁATNOŚĆ I REZERWACJA

Prosimy o rezerwację terminu przynajmniej na 3 tygodnie przed planowanym przyjęciem. Płatność należy uregulować co najmniej na 3 dni przed urodzinami, przelewam lub osobiście w administracji CRZ Krzywy Komin.

KONTAKT

biuro@krzywykomin.pl tel. 71 733 44 30

USŁUGI DODATKOWE

Dodatkowo oferujemy przekąski i napoje dla dzieci i rodziców. Jest również możliwość zamówienia tortu.

Przekąski dla dzieci: Domowe ciastka - 1 kg, 3 dzbanki soku /3 litry/, woda z cytryną – 75 zł Domowe ciastka – 1 kg, 2 dzbanki soku /2 litry/, woda z cytryną, owoce w cząstkach: jabłka, mandarynki, banany 2 kg - 98 zł

Tort urodzinowy – 130 zł/kg

Serwis kawowy dla ok. 5 rodziców: Termos kawy – 30 zł (kawa 100% arabica, mleko, cukier) Termos herbaty – 20 zł (cytryna, cukier)

Dzbanek soku – 15 zł Mix ciastek – 0,4 kg /29 zł

*w przypadku scenariusza numer 01 należy doliczyć koszt 5 zł/osobę za materiały

*w przypadku scenariusza numer 02, 03, 04 i 06 należy doliczyć koszt materiałów - 15 zł/osoba