Voucher - prezent doskonały | Strona główna / Voucher – prezent doskonały

Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, a nie możesz się zdecydować to dobrze trafiłeś. Voucher prezentowy daje osobie obdarowanej możliwość wyboru warsztatu z naszej oferty w zależności od tego czy ma ochotę na majsterkowanie, kurs kaligrafii, czy też popołudniowy relaks podczas robienia naturalnych kosmetyków. Szeroki wachlarz warsztatów sprawi, że każdy znajdzie prezent o jakim marzy. Ponadto Obdarowany będzie miał aż pół roku na zrealizowanie vouchera. Jeśli jednak wiesz jaki warsztat będzie tym wymarzonym daj nam znać, a my przygotujemy spersonalizowany voucher na konkretne zajęcia. Vouchery dostępne są w wersji papierowej jak i elektronicznej – sam zdecyduj.

JAK DZIAŁA VOUCHER?

Wszystkie nasze prezenty vouchery, są ważne przez 6 m-cy od daty zakupu. Obdarowana osoba wybiera z kalendarium warsztat, w którym chce uczestniczyć i informuje nas o tym najpóźniej 5 dni przed zaplanowanymi warsztatami.

W przypadku vouchera na konkretne zajęcia obdarowana osoba wybiera z kalendarium optymalną datę warsztatu i informuje nas o tym minimum 5 dni przed zrealizowaniem vouchera.

GDZIE KUPIĆ VOUCHER?

W momencie wyrażenia chęci zakupu Vouchera przejdź do interesującego cię warsztatu i wypełnił formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj tylko, że w uwagach należy zamieścić informację o specyfice zgłoszenia i dane osoby, która będzie obdarowana. Nabywca otrzymuje je na skrzynkę elektroniczną w formie PDF lub zamawia wersję papierową.

GDZIE ZREALIZOWAĆ VOUCHER?

W CRZ Krzywy Komin

NA JAKIE WARSZTATY MAMY VOUCHERY ?

Las w słoiku

Pustynia w szkle

Makrama

Kaligrafia – warsztaty pięknego pisania

Tapicer w Akcji

Renowacja Mebli

Rzeźba w drewnie

Szkolenie MS Excel dla początkujących

Szkolenie MS Excel dla średniozaawansowanych

DLACZEGO VOUCHER?

Voucher jest uniwersalny i może być: prezentem dla najbliższych świetną okazją do integrowania się premią/prezentem dla pracowników nagrodą w konkursach szansą na odnalezienie talentu spełnieniem marzenia sposobem na kreatywne spędzenie czasu wolnego.

Zgłoszenia pod numerem: 606 797 710 lub rekrutacja.krzywykomin@gmail.com

Pobierz Regulamin