HALLOWEENOWE LAMPIONY - WARSZTATY DLA DZIECI

31.10.2020, 12.00-14.00

Zapraszamy wszystkie nieustraszone dzieciaki na haloweenową, kreatywną zabawę do CRZ Krzywy Komin!

Podczas warsztatów powstaną niebywale przerażające ( 🙂 ) lampiony duszki, potwory, czarne koty i inne halloweenowe cudaki. Po włożeniu do nich ledowych lampek będą świeciły na całego nadając koszmarrrrrnego klimatu. Każdy uczestnik wyniesie ze sobą świecący lampion wykonany na bazie słoika.

Na warsztaty można przychodzić w halloweenowych strojach!

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Dzieci są odbierane z warsztatów, w recepcji budynku. Rodzice nie mają możliwości wchodzenia do sal warsztatowych.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

59 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE