24. NOC NADODRZA W KRZYWYM KOMINIE

11.07.2020, 10:00-20:00

Zapraszamy na 24. edycję Nocy Nadodrza! To niepowtarzalna okazja, by poznać bliżej CRZ Krzywy Komin i skorzystać z wyjątkowych atrakcji. Będzie radośnie, pozytywnie i jak zwykle artystycznie! W programie – kreatywne warsztaty, zajęcia z rozwoju osobistego, a także wernisaż wystawy Andrzeja Sharan „Pantomima kolorów”.

Na piękne – dzień dobry – o godz. 10.00 startujemy z bezpłatnymi zajęciami w Pracowni Ubioru, które poprowadzi Serafin Andrzejak – kreator mody, zwycięzcą V edycji Fashion Designer Awards. Warsztaty obejmują zagadnienia z zakresu materiałoznawstwa, kroju i technik krawieckich. To inspirująca przestrzeń dla miłośników mody i szycia! www.trampolinadokultury.pl

Spragnionych działań artystycznych zapraszamy na warsztaty tworzenia organicznej biżuterii w makramowej oprawie.  KAMIENIE MOCY to esencja dóbr czerpanych z natury. Podczas warsztatów każdy uczestnik samodzielne wykona oryginalny wisior o niezwykłych właściwościach.

Wspólnie odkryjemy również możliwości zdobienia przedmiotów techniką Decoupage, która daje nieskończoną paletę możliwości! Dzięki kilku prostym wskazówką nauczysz się osiągać spektakularne efekty. Wspólnie popracujemy nad odnowieniem mebla, nadamy mu indywidualnego charakteru i stylu!

Tego dnia będzie można skorzystać z inspirujących zajęć rozwijających kompetencje zawodowe oraz osobisty potencjał.  Jak zadawać dobre pytania? to szkolenie dla osób , które chcą podnieść skuteczność  komunikacji w obszarze zawodowym i prywatnym.

Poszukujesz wytchnienia od codzienności? Mamy na to dobry plan – Mindfulness – praktyka uważności. Dzięki warsztatom zrozumiesz mechanizm działania swoich emocji i poznasz prawdziwe potrzeby za nimi stojące. Dowiesz się, jak łatwo wprowadzić spokój i wyciszenie, na co dzień. A co ważne - doświadczysz uczucia głębokiego relaksu.

O godz. 19.00 rozpocznie się wernisaż wystawy Andrzeja Sharan - ,,Pantomima Kolorów”. To wydarzenie, które pozwoli zetknąć gości ze sztuką plastyczną. U podstaw twórczości artysty leżą przede wszystkim utwory literackie. Pisze prozę i poezję pod nazwą „Pantomima słowa”. Aby skrócić drogę do serca czytelnika, widza, odważył stworzyć na swoich obrazach „Pantomimę kolorów”. Ma coś do powiedzenia i ma, o czym milczeć. Ma także  nadzieję, że ten, kto wejdzie w kontakt z „Pantomima kolorów”, ma też o czym milczeć, o czymś swoim, ukrytym i szczerym.

Nie wyobrażamy sobie przyjemniejszego planu na spędzenie weekendu!

Harmonogram: (zapisy na stronach wydarzeń po kliknięciu w nazwę)

10.00-16.00 - Jak zadawać dobre pytania?

10.00-16.00 - Warsztaty znajomości materiałów i technik wykroju – zajęcia bezpłatne

11.00-12.30 - Mindfulness - praktyka uważności

11.00-13.00 - Kamienie mocy - warsztaty tworzenia wisiorów

12.00-16.00 - Szkolenie MS EXCEL dla początkujących

13.00-15.00 – Decoupage – zajęcia bezpłatne

19.00 -  Wernisaż wystawy ,,Pantomima kolorów”

Cena:

0-350 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów