III EDYCJA SZKOŁY TERAPII CZASZKOWO-KRZYŻOWEJ W UJĘCIU BIODYNAMICZNYM

01.06.2021-14.05.2023

III edycja międzynarodowej szkoły terapii czaszkowo-krzyżowej w wersji biodynamicznej rusza w czerwcu 2021 roku.

Szkolenie jest prowadzone według metodologii brytyjskiej szkoły Michaela Kerna Craniosacral Therapy Educational Trust www.cranio.co.uk i kończy się egzaminem. Absolwenci uzyskują 2 dyplomy – polski ECT oraz międzynarodowy certyfikat CTET.

Organizatorem szkolenia jest Europejskie Centrum Terapii - Niepubliczna Placówka Kształcenia Dorosłych.

Całość trwa dwa lata i składa się z 11 cztero- lub pięciodniowych seminariów zapewniających 48 dni nauki (ponad 433 godzin dydaktycznych). Dzięki temu uczestnik uzyska kompleksową wiedzę i umiejętności do efektywnego stosowania terapii czaszkowo-krzyżowej jako wykonywanego zawodu.

W czasie szkoły zapewniamy właściwe proporcje między teorią a praktyką, poświęcając dużo czasu na zajęcia praktyczne pod opieką nauczyciela i zespołu asystentów. Kładziemy nacisk na rozwój umiejętności palpacyjnych, percepcyjnych i terapeutycznych, które uczestnik kursu może integrować w procesie dwóch lat krok po kroku.

Rozwój umiejętności opiera się na własnych poszukiwaniach i nabieraniu doświadczenia przez uczestnika, który jest kompleksowo wspierany przez superwizje i informacje zwrotne od nauczycieli i asystentów.

Kurs opiera się na zrozumieniu anatomii i fizjologii ciała, badaniu ruchów tkanek i płynów, które pojawiają się już podczas rozwoju embrionalnego. Zapewnia to wspaniały wgląd w to, jak organizm ludzki jest zbudowany, jak funkcjonuje i jak może utrzymywać zdrowie przez całe życie.

Po ukończeniu szkoły uczestnicy są profesjonalnie przygotowani do prowadzenia terapii z osobami dorosłymi, dziećmi i kobietami w ciąży.

Wcześniejsze doświadczenie  wykształcenie kierunkowe nie jest wymagane - uczymy kompleksowo od podstaw! 

Pełne info o Szkole : III edycja - Europejskie Centrum Terapii

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu szkola.ect@gmail.com lub zapisów bezpośrednio przez formularz Zapisz się - Europejskie Centrum Terapii

UWAGA! Po osiągnięciu limitu miejsc zapisujemy chętnych na listę rezerwową, która uzyskuje pierwszeństwo przy kolejnej rekrutacji (za rok). 

Prowadzący: Europejskie Centrum Terapii

ECT – to Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego zarejestrowana w Systemie Identyfikacji Oświatowej pod nr RSPO 270093. ETC powstało przede wszystkim jako placówka szkoleniowa prowadząca kursy na terapeutę czaszkowo-krzyżowego w ujęciu biodynamicznym, ale nie tylko… Z założenia ma to być centrum edukacyjno-szkoleniowo-terapeutyczne. Zapraszamy różne autorytety z zakresu ogólnie pojętego zdrowia do prowadzenia szkoleń, seminariów czy wykładów tematycznych, np o traumie, o porodzie i opiece okołoporodowej, o pracy terapeutycznej z dziećmi, o uzależnieniach itp. Dyrektorem szkoły jest Joanna Czarny – certyfikowana terapeutka traumy, pracująca od wielu lat terapią czaszkowo-krzyżową, metodą Somatic Experiencing P. Levine’a i odruchów niemowlęcych, a także absolwentka Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego, podyplomowych studiów z Technik Relaksacyjnych i Psychologii Zarządzania w Biznesie. Bądź z nami na bieżąco - www.europejskiecentrumterapii.pl

Cena:

- zł

www.europejskiecentrumterapii.pl

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE