500+, czyli wykład o wyprawach rowerowych

20.05.2017, 14:00 - 15:30

Z roku na rok zwiększa się znaczenie roweru jako środka transportu turystycznego. Moda na podróżowanie jednośladem nie ogranicza się jedynie do  rekreacyjnego wykorzystania pojazdów, a poziom zainteresowania spędzania aktywnie czasu wolnego wzrasta.  Sam pomysł i obranie celu nie wystarczy do zorganizowania dużego przedsięwzięcia, jakim jest wyprawa rowerowa. Nawet najkrótsza wycieczka jest wyzwaniem logistycznym, jakiemu trzeba podołać, zaczynając od przygotowania sprzętu kończąc na odpowiednim rozmieszczeniu bagażu. Wiele bagatelizowanych elementów ma znaczący wpływ na jakość, czas i spokój podczas jazdy. Swoimi przeżyciami oraz doświadczeniem w zakresie rowerowych podróży podzielą się członkowie wrocławskiej grupy rowerowej By The Way – Aurelia Pomałecka oraz Filip Karpiński.

Partnerem wykładu jest Decathlon Polska.

Wykład realizowany w ramach międzynarodowych warsztatów projektowych Fresh Design 2017 i Otwartego Dnia Projektowego.

Aby być na bieżąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu prowadzących: https://www.facebook.com/events/102795493613518/ 

Prowadzący: By The Way

By The Way – wrocławska grupa rowerowa, składająca się z 2 ogniw kochających kolarstwo. Filip miał pomysł, Aurelia czas oraz chęci. Spoiwem była ich pasja oraz zamiłowanie do podróży, a jednorazowy wyjazd przekształcił się w całą serię różnych dłuższych i krótszych wypraw.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

25

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE