AKADEMIA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH ONLINE - BEZPŁATNE WARSZTATY

08.05.2021, 11.00-13.00

Poczuj się pewniej podczas wystąpień publicznych i dowiedz się, jak lepiej prezentować się na scenie!

Czy na myśl o wystąpieniu publicznym dopada Cię panika, a ciało przechodzą ciarki? W głowie pojawia się: „Nie potrafię”, „Nie chcę”, czy „Nigdy w życiu”? Jak dobrze to wszyscy znamy, prawda? Niewątpliwie stres związany z zaprezentowaniem się przed innymi sprawia nam trudność, a badania pokazują, że nawet 75% ludzi boi się przemówień publicznych! Dodatkowo w obecnych czasach, gdy tak wiele wystąpień przenosi się do Internetu, kolejną barierą staje się brak umiejętności obsługi urządzeń technicznych: kamery, mikrofonu, oświetlenia i tła. Ale czy to znaczy, że nie mamy na to wpływu i tak musi zostać?

Mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację – przemawianie publiczne jest umiejętnością.

Można wyćwiczyć tak jak na przykład naukę pływania. Po prostu nie nauczysz się pływać nie wchodząc do wody. Dlatego zapraszamy Cię do rozwoju swoich umiejętności występowania publicznego podczas webinaru „Akademia Wystąpień Publicznych Online”.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

  • poniesiemy jakość Twoich wystąpień  i prezentacji siebie
  • poczujesz się pewniej występując i będziesz świadomy tego co robisz dobrze
  • otrzymasz sugestie do poprawy i dalszego rozwoju
  • obniżysz poziom stresu tak, abyś traktował wystąpienia jako wyzwanie, a nie koniec świata
  • dzięki praktycznym ćwiczeniom otrzymasz od nas spersonalizowaną informację zwrotną, którą możesz wdrożyć zaraz po spotkaniu.

DLACZEGO Z NAMI?

Jesteśmy trójką szkoleniowców i zespołem specjalistów działających w klubie mówców Biznes Toastmasters Wrocław. Przygotowaliśmy dla Was interaktywny webinar z przemawiania i występowania publicznego.W trakcie zajęć zapoznamy Was również z aspektami technicznymi wideokonferencji, poznacie techniki jak pracować z głosem oraz jak wspierać swój przekaz mową ciała. Będziecie też mieli okazję wygłosić krótkie przemówienia. Ale bez obaw – nasze spotkania charakteryzuje swobodna i wspierająca atmosfera.

Warsztaty są dostępne dla każdego, kto chce poznać tajniki skutecznego przemawiania publicznego. A jest to umiejętność, której można się nauczyć. My zaświadczamy, że może być też przyjemnością!

Wymagany sprzęt: komputer lub inne urządzenie multimedialne ze sprawną kamerą i mikrofonem.

Inne wymagania: Zalecamy zapewnić sobie spokój na czas warsztatu, bez przeszkadzających domowników, zwierząt i dzieci. Idealnie byłoby, gdybyście mieli miejsce, by wstać przed kamerą i móc przemawiać z wykorzystaniem mowy ciała.

Ze względu na dbałość o jakość i skuteczność warsztatów ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

 

Prowadzący:

Magdalena Szmajdzińska

Magda to instruktorka zajęć umuzykalniających i gry na pianinie, teoretyk muzyki. Absolwentka studiów I i II st. poznańskiej Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach swojej działalności biznesowej zajmuje się edukacją muzyczną małych dzieci; realizuje projekty Music’S COOL Zajęcia Muzyczne dla Każdego oraz Śpiewajmy Dzieciom. Od niedawna prowadzi kanał YT Śpiewajmy Dzieciom, gdzie można znaleźć wartościowe filmy muzyczne rozwijające zdolności muzyczne najmłodszych.

Anna Drygała

Anna posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem wypracowane podczas pracy dla największego polskiego biur podróży. Stawia na ciągły rozwój, co doprowadziło ją w życiu zawodowym do pięknego zajęcia jakim jest trener biznesu.

Jan Sosna

Z wykształcenia samouk, z zawodu człowiek renesansu, z zamiłowania szkoleniowiec. Uczył już takich tematów jak: obsługa wtryskarki do tworzyw sztucznych, reklama wizualna, naprawa motocykli, angielski język techniczny, techniki szkoleniowe, oraz współpraca między właścicielem produktu, a działem części zamiennych.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  w wyznaczonym terminie i upewnij się czy wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND 

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

8

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE