AKADEMIA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

18.10.2021, 18.00-20.30

Poczuj się pewniej podczas wystąpień publicznych i dowiedz się, jak lepiej prezentować się na scenie!

Czy na myśl o wystąpieniu publicznym dopada Cię panika, a ciało przechodzą ciarki? W głowie pojawia się: „Nie potrafię”, „Nie chcę”, czy „Nigdy w życiu”? Jak dobrze to wszyscy znamy, prawda? Niewątpliwie stres związany z zaprezentowaniem się przed innymi sprawia nam trudność, a badania pokazują, że nawet 75% ludzi boi się przemówień publicznych! Dodatkowo w obecnych czasach, gdy tak wiele wystąpień przenosi się do Internetu, kolejną barierą staje się brak umiejętności obsługi urządzeń technicznych: kamery, mikrofonu, oświetlenia i tła. Ale czy to znaczy, że nie mamy na to wpływu i tak musi zostać?

Mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację – przemawianie publiczne jest umiejętnością.

Można wyćwiczyć tak jak na przykład naukę pływania. Po prostu nie nauczysz się pływać nie wchodząc do wody. Dlatego zapraszamy Cię do rozwoju swoich umiejętności występowania publicznego podczas szkolenia „Akademia Wystąpień Publicznych”.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

  • poniesiemy jakość Twoich wystąpień  i prezentacji siebie
  • poczujesz się pewniej występując i będziesz świadomy tego co robisz dobrze
  • otrzymasz sugestie do poprawy i dalszego rozwoju
  • obniżysz poziom stresu tak, abyś traktował wystąpienia jako wyzwanie, a nie koniec świata
  • dzięki praktycznym ćwiczeniom otrzymasz od nas spersonalizowaną informację zwrotną, którą możesz wdrożyć zaraz po spotkaniu.

DLACZEGO Z NAMI?

Jesteśmy zespołem specjalistów działających w klubie mówców Biznes Toastmasters Wrocław. Przygotowaliśmy dla Was szkolenie z przemawiania i występowania publicznego. W trakcie zajęć zapoznamy Was również z aspektami technicznymi wideokonferencji, poznacie techniki jak pracować z głosem oraz jak wspierać swój przekaz mową ciała. Będziecie też mieli okazję wygłosić krótkie przemówienia. Ale bez obaw – nasze spotkania charakteryzuje swobodna i wspierająca atmosfera.

Szkolenie dostępne jest dla każdego, kto chce poznać tajniki skutecznego przemawiania publicznego. A jest to umiejętność, której można się nauczyć. My zaświadczamy, że może być też przyjemnością!

Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.
 

Prowadzący:

Anna Drygała

Anna posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem wypracowane podczas pracy dla największego polskiego biur podróży. Stawia na ciągły rozwój, co doprowadziło ją w życiu zawodowym do pięknego zajęcia jakim jest trener biznesu.

Jan Sosna

Z wykształcenia samouk, z zawodu człowiek renesansu, z zamiłowania szkoleniowiec. Uczył już takich tematów jak: obsługa wtryskarki do tworzyw sztucznych, reklama wizualna, naprawa motocykli, angielski język techniczny, techniki szkoleniowe, oraz współpraca między właścicielem produktu, a działem części zamiennych.


Aby wziąć udział w szkoleniu należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).


Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE