AKWARELA - ROŚLINNE MOTYWY NADODRZA

29.05.2021, 12:00 – 14:00

W maju celebrujemy wyjątkowe święto - 8. rok działalności Krzywego Komina! Z tej okazji zapraszamy na specjalną, urodzinową edycję artystycznych warsztatów. Czeka nas sporo kreatywnych wrażeń i super niespodzianek! Spotykamy się w słonecznych okolicznościach na placu Św. Macieja na Nadodrzu ❤

Zapraszamy na cudownie odprężające warsztaty akwareli w plenerze. Spotkanie będzie świetnym startem do nauki pracy w technice akwareli ( zapraszamy również na nasze stacjonarne warsztaty akwareli Secret Spot w Krzywym Kominie), albo po prostu relaksującym czasem pełnym twórczej zabawy. Inspiracją do naszych prac staną się roślinne motywy Nadodrza. Po krótkim wprowadzeniu i technicznych wskazówkach dotyczących techniki, każdy z uczestników stworzy swoje własne małe dzieło sztuki. Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały będą czekały na Ciebie na miejscu 🙂.

Nie musisz mieć żadnych wcześniej doświadczeń malarskich, wystarczy trochę ciekawości i chęci.

Zapraszamy ciepło!


Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).


Sprawdź całą ofertę URODZINOWYCH ATRAKCJI >>> kliknij TUTAJ!

W tym roku łączymy siły z "Moda na Nadrzu". Koniecznie zapoznaj się z programem wydarzenia >>> kliknij TUTAJ! 


 


Program realizowany jest w ramach projektu "Nasz Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Dominika Chochołowska-Bocian

Malarka, scenografka, instruktorka zajęć artystycznych. Miłośniczka i aktywna twórczyni teatru plastycznego, autorka lalek teatralnych i artystycznych. Wykładowczyni Rysunku i Malarstwa we Wrocławskiej Szkole Fotografii Afa. Założycielka Secret Spot. Absolwentka ASP we Wrocławiu (na wydziale malarstwa + fakultet ze scenografii) oraz studium charakteryzacji filmowej i teatralnej. Stypendystka Accademii di Belle Artii we Włoszech. Organizatorka projektu Artyści dla Ukrainy ART BRIDGE. Od lat współpracuje z fundacjami i organizacjami, tworząc spektakle i autorskie zajęcia artystyczne dla dzieci młodzieży i dorosłych (m. in. Krzywy Komin, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Trampolina, Centrum Inicjatyw Wszelkich, Biuro ESK 2016- Mikrogranty, Autonomia-pracownia działań twórczych).

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE