Alchemia kariery – zarabiaj na swoich talentach i pasjach

03.06.2015, 17:00-20:00

Szczypta wiedzy, łyżka umiejętności, słoik talentu…to tylko jedne z licznych komponentów składających się na przepis udanej kariery zawodowej. Ci z Was, którzy postanowili wcielić się w rolę Alchemika, będą mieli okazję poznać cały skład oraz sposób przyrządzania już 3 czerwca, podczas szkolenia “Alchemia kariery – zarabiaj na swoich talentach i pasjach”.

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” – to motto idealnie oddaje to o czym będzie jej szkolenie. – Odkryjesz swoje talenty i pasje. – Stworzysz pomysł na biznes i określisz swoją ścieżkę kariery. – To 3 godziny warsztatu , które mogą zmienić Twoje podejście do pracy.

Prowadzący: Ela Sawczuk

Kilkuletnie doświadczenie zdobyła w jednym z wrocławskich Call Center, gdzie obecnie szkoli Sprzedawców i Doradców Klienta. Praktyk sprzedaży i obsługi Klienta. Pasjonatka rozwoju osobistego i psychologii biznesu. Eksperymentatorka rozwiązań. Zawód trenera wybrała nieprzypadkowo. Łączy on jej pasję do rozwoju osobistego z pasją pracy z ludźmi. Jako trener daje przestrzeń do popełniania błędów i zdobywania doświadczeń. Na szkoleniach i warsztatach pracuje tak, aby uczestnicy wyszli z nich z konkretnymi i przydatnymi rozwiązaniami do zastosowania od razu.

Cena:

20 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE