ALE SUPEŁ!

11.05.2019, 15.00-17.00

Z okazji 6. urodzin Krzywego Komina zapraszamy na niezwykłe warsztaty DIY w ramach wydarzenia Krzywe Uro - Party&Arty. Dołączcie do wspólnego świętowania i bawcie się razem z nami tworząc wspaniałe dzieła sztuki użytkowej!

Sztuka makramy znana była już w starożytności. Modna w czasach PRL-u, powraca dziś do łask! Na urodzinowym pikniku zaprosimy Was do wyplecenia wspólnej, międzypokoleniowej, ogromnej makramy! Ale super, prawda?

Podążając wzorem naszych mam i babć, stworzymy sobie przestrzeń do przyjemnych, relaksujących i rozwijających rozmów twarzą w twarz. Spotkamy się zarówno po to, żeby nauczyć się czegoś nowego, jak i po prostu pobyć razem i poczuć lokalny, sąsiedzki klimat Nadodrza. Poznamy różne rodzaje makramowych splotów i wyczarujemy piękną ozdobę ścienną w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle.  

Efektem naszych działań będzie wielka makrama, która zawiśnie w przestrzeni Krzywego Komina i będzie witać odwiedzających nas gości.

Program realizowany jest w ramach projektu "Prowadzenie  Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND & CRZ Krzywy Komin & Grupakreatywni.pl 

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

DARMOWE

bez zapisów

Ilość miejsc:

100

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE