ANALIZA KOSZTÓW I KORZYŚCI W PROJEKTACH

19.09.2019, 18:00-20:00

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty, podczas których nauczysz się efektywniej zarządzać projektem! 

Warsztaty wyposażą uczestników w wiedzę i praktyczne umiejętności planowania i analizy załorzeń projektów w taki sposób, by osiągnąć zakładane cele – skutecznie i bez zbędnych kosztów.

Podczas warsztatów poznasz odpowiedzi na pytania:

  • Jak ocenić potencjał projektu?
  • Czy da się ocenić zwot z inwestycji?
  • Jakie pułpki czychają przy planowaniu projektu?
  • Co musisz uwzględnić aby zwiększyć szansę realizacji projektu?

Zajęcia są kierowane do wszystkich osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w zakresie uporządkowanego i skutecznego zarządzania projektami, zwłaszcza w obszarze planowania i realizacji założeń budżetowych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Tomasz Utkowski

Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, który wyspecjalizował się w kompatybilności elektromagnetycznej. Dziś, pod własną marką „Akademii EMC”, zapewnia doradztwo i szkolenia z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej dla inżynierów i menedżerów oraz organizuje konferencje pod szyldem „EMC for Business”. Swoje działania opiera na specjalizacji i szerokiej współpracy z wieloma ekspertami z branży. Otwarty, uśmiechnięty i pełen pasji, potrafi zachęcić zespół do osiągania ambitnych i ekscytujących celów, przy tym bawiąc i rozwijając, bo najwięcej uczymy się w działaniu.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

25

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE