MIGAWKI - WARSZTATY Z ANIMACJI 3D

11.09.2020, 09:00-13:00

Zapraszamy do Konturów Kultury na czterogodzinne warsztaty dla dzieci z tworzenia animacji 3D.

Ożywianie obrazu daje ogromną frajdę. W czasie zajęć dzieci zapoznania się z przeróżnymi możliwościami wykonania krótkich form 3D. Połączymy wyobraźnię z możliwościami współczesnej techniki dzięki czemu powstanie wyjątkowa animacja .

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

* Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić wszystkim zainteresowanym równy dostęp do uczestnictwa w kulturze. Nieodpłatnie zapewniamy tłumacza języka migowego, wsparcie asystenta osoby niepełnosprawnej, przygotowanie specjalnych stanowisk dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. W formularzu zgłoszeniowym wskaż, w jakim zakresie możemy Ci pomóc.

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia". Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z różnych przyczyn zagrożonej wykluczeniem, w tym z niepełnosprawnościami, niedowidzące i niedosłyszące. Program obejmuje bezpłatne zajęcia we wrocławskich ośrodkach kultury  - muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych.  

Wszystkie prace, powstałe w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia" pozostają w własnością Fundacji OPEN MIND. 

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Prowadzący: Mirosław Rajkowski

Mgr historii sztuki, artysta i instruktor multimediów – prowadzi szkolenia dla dorosłych z technik filmowych i grafiki 3D od kilku lat m.in. w Otwartych Pracowniach Plastycznych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

5

Miejsce wydarzenia:

Kontury Kultury, ul. Kazimierza Jagiellończyka 10A, 50-240 Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE