BLENDER - ARCHITEKTURA I STYLIZACJA WNĘTRZ

04-06.10.2019

Celem warsztatów jest zdobycie pełnej wiedzy o potencjale i sposobach pracy w programie Blender, który jest bezpłatnym i open source programem do kreacji 3D. Zapewnia on w pełni narzędzia do modelowania, animowania, symulacji, renderowania, kompozytowania i animowania, a nawet do edycji video i tworzenia interaktywnych gier. Uczestnik  tego bloku tematycznego uzyska wiedzę potrzebną do rozpoczęcia profesjonalnej pracy w Blenderze w aspekcie modelowanie architektury i projektowania wnętrz oraz mebli.

Cel kształcenia:
Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z  modelowaniem 3D i chcących pogłębić swoją wiedzę w kierunku architektury i designu. Uczymy praktycznego wykorzystania poszczególnych funkcji programu, aby sprawnie tworzyć modele architektoniczne i szeroko pojęty wystrój wnętrza. Szkolenie przekazuje wiedzę w sposób bardzo uporządkowany. Uczymy zawsze na najnowszej wersji. Oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne, co zwiększa jego atrakcyjność.

Warsztaty to 8  godzin nauki!

Terminy i szczegóły płatności otrzymasz mailem.

Wymagania wobec uczestników:

• Znajomość obsługi komputera, otwartość na naukę. Mile widziane podstawy grafiki.

Treści szkolenia:

  1. modelowanie budynków
  2. modelowanie pokoju, kuchni, łazienki
  3. modelowanie mebli
  4. teksturowanie

Terminy zajęć: 

  • 4 października, godz. 18.00-20.00
  • 5 października, godz. 17.00-20.00
  • 6 października, godz. 12.00-15.00

*Zapis obowiązuje na cały cykl, nie ma możliwości rezygnacji w trakcie jego realizacji. 


Prowadzący: Mirosław Rajkowski

Mgr historii sztuki, artysta i instruktor multimediów – prowadzi szkolenia dla dorosłych z technik filmowych i grafiki 3D od kilku lat m.in. w Otwartych Pracowniach Plastycznych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Cena:

500 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE