Asertywność – moje TAK lub NIE w życiu i biznesie!

23.11.2016, 18:00-20:00

"Jeśli masz wątpliwości, czy dane zachowanie jest asertywne, sprawdź, czy choć trochę zwiększa twój szacunek do samego siebie", mawiał Herbert Fensterheim, amerykański psycholog, współtwórca teorii asertywności.

Asertywność postrzegana jest jako sztuka mówienia NIE.  Ma ona jednak także swoje drugie dno. Asertywność bowiem, to również sztuka mówienie świadomego TAK. Podczas warsztatu wypracujemy pojęcie asertywności i wykonamy kilka ćwiczeń pozwalających nam na odkrycie świadomego TAK. Świadomego TAK, którym możemy obdarzyć samego siebie i ludzi, z którymi przychodzi nam się spotykać na co dzień. Odkrycie własnych wartości życiowych, zrozumienie i zaakceptowanie odmienności innych pozwala nam bardziej świadomie wchodzić w relacje, dzięki czemu możemy budować zdrowe znajomości i tworzyć korzystne relacje biznesowe.


Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Program warsztatów

  1. Identyfikacja wartości jakimi kierujesz się w życiu. Kto jest Panem Twojego losu?
  2. Szacunek dla siebie - ćwiczenia
  3. Szacunek dla innych - ćwiczenia
  4. Jak komunikować swoje oczekiwania? Jak mówić TAK, jak mówić NIE?

Prowadzący: Robert Umpirowicz

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Podyplomowego Studium Coachingu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, absolwent Podyplomowego Studium SWPS o kierunku: „Psychologia w życiu firmy”, absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu. Od 2004 do 2011 roku specjalista ds. sprzedaży w branży spożywczej, przemysłowej, finansowej i usługowo-doradczej w sektorach FMCG, B2C i B2B. Od 2012 roku menedżer sprzedaży odpowiedzialny za procesy szkoleniowe w zakresie technik sprzedaży, perswazji, motywacji w zespole terenowym w firmie z branży finansowo-doradczej. Instruktor zajęć Aikido z uprawnieniami instruktora rekreacji o specjalności samoobrona od 2004 roku. Z pasji coach kariery i rozwoju osobistego. Od stycznia 2016 roku właściciel firmy RU-Rozwój Umiejętności działającej w obszarze szkoleń z zakresu obrony przed manipulacją i przemówień publicznych.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE