AUKCJA CHARYTATYWNA "PLUSZAK PROSTO Z DŻUNGLI"

14.02-10.03.2020

Pomaganie sprawia frajdę!

Wraz z nowym rokiem  kontynuujemy akcję  - „Pluszak prosto z dżungli”. Podczas rodzinnych warsztatów krawieckich w CRZ Krzywy Komin, organizowanych przez Fundację  OPEN MIND w ramach programu "Trampolina do kultury" powstała gromada zakręconych, bardzo przyjaznych zwierzaków ❤️❤️❤️

Ważka, która sama rwie się do lotu! Dostojna małpka Fela z ogonem sięgającym gwiazd, czy krzywy wąż George. Każdy egzemplarz niepowtarzalny, w 100% szyty ręcznie przez suuuper kreatywne dzieci dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Pod czułym okiem twórczego zespołu Aleksandry Kujawskiej, jej córki Heleny Kujawskiej, Mai Gugulskiej oraz Radosława Marczaka (Minerwa) wyobraźnia dzieci poszybowała wysoko!

 

Czas na licytację!

 

LINK DO LICYTACJI: https://allegro.pl/oferta/niedzwiedz-marta-pluszak-prosto-z-dzungli-9004082534

LINK DO LICYTACJI: https://allegro.pl/oferta/malpka-fela-pluszak-prosto-z-dzungli-9017177765

 

LINK DO LICYTACJI: https://allegro.pl/oferta/waz-zigi-pluszak-prosto-z-dzungli-9017213362

LINK DO LICYTACJI: https://allegro.pl/oferta/kot-faworek-pluszak-prosto-z-dzungli-9017237038

LINK DO LICYTACJI: https://allegro.pl/oferta/szynszyl-roger-pluszak-prosto-z-dzungli-9017256912

LINK DO LICYTACJI: https://allegro.pl/oferta/kot-hektor-pluszak-prosto-z-dzungli-9017194255

Pluszaki będą do nabycia przez portal allegro.pl od 14 do 10 marca 2020 roku. Dochód z aukcji zostanie przekazany w całości na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. To cegiełka, która może pomóc w zakupie sprzętu, zapewnieniu opieki domowej, skutecznej rehabilitacji i leków. Tego, co niezbędne i niezwykle ważne w trudnych okolicznościach życia małych pacjentów.

Przez cały czas trwania akcji w Krzywym Kominie będzie można również nabyć gadżety z pluszakami za symboliczną opłatą do puszki! Drobne gesty życzliwości mają ogromną moc!

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci - jej celem jest opieka nad dziećmi nieuleczalnie lub przewlekle chorymi z terenu całego Dolnego Śląska. W ich własnych domach. Bo tam człowiekowi jest najbezpieczniej, najlepiej, najbardziej u siebie. Fundacja jest więc hospicjum domowym. Z drugiej strony jest hospicjum mobilnym, bo ekipa medyczna jest w ciągłym ruchu – jeździ, dociera, dowozi, pomaga. Przenosi to, co niezbędne z medycznego punktu widzenia w ciepłe domowe ściany.

Przekaż  1% podatku dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci - KRS 0000287982

Cena:

licytacja zł

Miejsce wydarzenia:

allegro.pl

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów