Auto-prezentacja w biznesie

09.06.2015, 17:00-20:00

mama2

Jakie komunikaty wysyłam do swoich potencjalnych klientów lub współpracowników? Jak jestem postrzegana? Wizerunek mój a wizerunek mojego biznesu, projektu w który jestem zaangażowana albo inicjatywy, jaką dopiero tworzę – na co zwracać uwagę? Jakie materiały promocyjne, co o mnie mówią? Czy jestem widoczna w sieci? Jak nawiązuję relacje? Czy moi znajomi wiedzą, czym się zajmuję?

Uczestniczki podczas warsztatu zwiększą swoją świadomość w tym zakresie, dokonają indywidualnej diagnozy stanu obecnego swojej autoprezentacji i zostaną zachęcone do podjęcia decyzji, w jakim kierunku oraz jakimi środkami chcą ją danej rozwijać.

Prowadzący: Ewa Załupska

Ufam ludziom, wierzę w nich oraz dostrzegam ich potencjał. Jednym z najważniejszych aspektów mojego działania w sferze osobistej oraz w pracy zawodowej są relacje, jakie nawiązuję z innymi, również podczas prowadzonych szkoleń i sesji coachingowych. Od kilku lat z pasji działam w Stowarzyszeniu Centrum Edukacji CEL, obecnie będąc członkiem zarządu tej organizacji. Zawodowo jestem trenerem i coachem, prowadzącym własną firmę. Wszystkie moje aktywności wywołują mój uśmiech.

Cena:

20 zł zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE