AUTOPREZENTACJA I SKUTECZNA SPRZEDAŻ PRODUKTU

27.08.2020, 18.00-20.00

Jak skutecznie prowadzić rozmowy biznesowe i prezentować oferty handlowe? Dowiedz się podczas szkolenia!

Nawet najlepszy ekspert w swojej własnej dziedzinie, nie poradzi sobie dziś bez jednej umiejętności, która decyduje o jego skuteczności. Jest to umiejętność skutecznej prezentacji i sprzedaży. Bez względu na to, czy sprzedaje produkt, usługę, ideę czy też reklamuje siebie, to właśnie umiejętność zaangażowania słuchaczy w opowieść decyduje o rezultatach.

Na szczęście prowadzenie takich wystąpień nie jest cechą wrodzoną. Jest to wiedza i zestaw w pełni wyuczalnych narzędzi, które w bardzo subtelny sposób oddziałują na wyobraźnię i emocje słuchaczy, wywołując w nich zainteresowanie, zaangażowanie i chęć skorzystania z oferty.

Podczas szkolenia odbędziemy podróż przez proces budowania przekonujących wystąpień, tak aby skuteczniej radzić sobie w biznesie, lepiej prezentować się w życiu zawodowym i prywatnym, a także przejąć kontrolę nad własnymi emocjami i umieć wpływać na emocje innych.

Cele szkolenia:

  • Poznanie technik prezentacji w kontekście skutecznego przekazu.
  • Autoprezentacja – jak optymalnie zaprezentować się na spotkaniu, przed widownią lub klientami.
  • Podniesienie umiejętności korzystania z komunikacji niewerbalnej oraz wykorzystania potęgi słów.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Szkolenie jest częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury w ramach projektu „Trampolina do Kultury”.  To cykl szkoleń, który wyposaży uczestników w narzędzia 
niezbędne do projektowania biznesu w obszarze kultury. Warsztaty koncentrują się na kluczowych 
kompetencjach, jak zarządzanie własnym projektem, sprzedaż czy kreowanie wizerunku oraz
 umiejętnościach komunikacyjnych.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Maciej Tylman

Współwłaściciel i dyrektor oddziału biura nieruchomości Lloyd Properties we Wrocławiu. Pierwsze kroki w branży nieruchomości stawiał ponad 7 lat temu. Doprowadził do blisko 100 transakcji sprzedaży nieruchomości i nadzorował niemal 400 transakcji przeprowadzonych przez zespół sprzedaży z jakim współpracuje na co dzień. Prywatnie jest również żywotnie zainteresowany rynkiem nieruchomości. Z ciekawostek najbardziej lubi mieszkania w kamienicach - głównie za ich przestrzeń i możliwości aranżacyjne jakie dają. Od lat związany jest z organizacjami skupiającymi przedsiębiorców i ludzi o otwartych głowach. Absolwent kursów w szkole przedsiębiorczości ASBiRO. "Starszak" w Biznes Toastmasters Wroclove czyli organizacji non-profit rozwijającej umiejętności komunikacji i wystąpień publicznych. Od tego roku należy do BNI Sokrates, czyli networkingowej organizacji dla wrocławskich przedsiębiorców - odpowiada tu za pośrednictwo w zakresie obrotu nieruchomości."

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

16

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.