AUTOPREZENTACJA W SPRZEDAŻY

27.08.2020, 18.00-20.00

Jak skutecznie prowadzić rozmowy biznesowe i prezentować oferty handlowe? Dowiedz się podczas szkolenia!

Nawet najlepszy ekspert w swojej własnej dziedzinie, nie poradzi sobie dziś bez jednej umiejętności, która decyduje o jego skuteczności. Jest to umiejętność skutecznej prezentacji i sprzedaży. Bez względu na to, czy sprzedaje produkt, usługę, ideę czy też reklamuje siebie, to właśnie umiejętność zaangażowania słuchaczy w opowieść decyduje o rezultatach.

Na szczęście prowadzenie takich wystąpień nie jest cechą wrodzoną. Jest to wiedza i zestaw w pełni wyuczalnych narzędzi, które w bardzo subtelny sposób oddziałują na wyobraźnię i emocje słuchaczy, wywołując w nich zainteresowanie, zaangażowanie i chęć skorzystania z oferty.

Podczas szkolenia odbędziemy podróż przez proces budowania przekonujących wystąpień, tak aby skuteczniej radzić sobie w biznesie, lepiej prezentować się w życiu zawodowym i prywatnym, a także przejąć kontrolę nad własnymi emocjami i umieć wpływać na emocje innych.

Cele szkolenia:

  • Poznanie technik prezentacji w kontekście skutecznego przekazu.
  • Autoprezentacja – jak optymalnie zaprezentować się na spotkaniu, przed widownią lub klientami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Szkolenie jest częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury w ramach projektu „Trampolina do Kultury”.  To cykl szkoleń, który wyposaży uczestników w narzędzia 
niezbędne do projektowania biznesu w obszarze kultury. Warsztaty koncentrują się na kluczowych 
kompetencjach, jak zarządzanie własnym projektem, sprzedaż czy kreowanie wizerunku oraz
 umiejętnościach komunikacyjnych.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Maciej Tylman

Maciej Tylman od 8 lat zawodowo związany jest z branżą nieruchomości. Odpowiada za działania oddziału biura nieruchomości Lloyd Properties we Wrocławiu. Jako grupa specjalistów pomagają w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Pasjonuje go budowanie zespołów i ... budowanie ludzi :)

Prowadzący: Anna Drygała

Anna Drygała posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem wypracowane podczas pracy dla największego polskiego touroperatora. Stawia na ciągły rozwój, co doprowadziło ją w życiu zawodowym do pięknego zajęcia jakim jest trener biznesu. Dzięki temu stale poszerza swoje horyzonty i w pracy czerpie z poznawania nowych ludzi z pasją.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

16

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE