Autoprezentacja i skuteczna sprzedaż produktu

18.11.2016, 18:00-21:00

Zapraszamy do Pracowni Młodego Przedsiębiorcy!

Nawet najlepszy ekspert w swojej własnej dziedzinie, nie poradzi sobie dziś bez jednej umiejętności, która decyduje o jego skuteczności. Jest to umiejętność skutecznej prezentacji i sprzedaży. Bez względu na to czy sprzedaje produkt, usługę, ideę czy też reklamuje siebie, to właśnie umiejętność zaangażowania słuchaczy w opowieść decyduje o rezultatach. Na szczęście prowadzenie takich wystąpień nie jest cechą wrodzoną. Jest to wiedza i zestaw w pełni wyuczalnych narzędzi, które w bardzo subtelny sposób oddziałują na wyobraźnię i emocje słuchaczy, wywołując w nich zainteresowanie, zaangażowanie i chęć skorzystania z oferty.

Podczas szkolenia odbędziemy podróż przez proces budowania przekonujących wystąpień, tak aby skuteczniej radzić sobie w biznesie, lepiej prezentować się w życiu zawodowym i prywatnym, a także przejąć kontrolę nad własnymi emocjami i umieć wpływać na emocje innych.

Podstawowe cele szkole:

  • Nauczenie technik prezentacji w kontekście skutecznego przekazu
  • Autoprezentacja – jak optymalnie zaprezentować się na spotkaniu, przed widownią lub klientami
  • Podniesienie umiejętności korzystania z komunikacji niewerbalnej oraz wykorzystania potęgi słów.
Zapraszamy do zapisów!
Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl
Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Prowadzący: Artur Makieła

jest trenerem rozwoju osobistego, ekspertem wystąpień publicznych, trenerem NLP certyfikowanym przez Instytut Neurolingwistyki Andrzeja Batko oraz założycielem Polskiej Akademii Rozwoju Osobistego i członkiem British Association of Hypnotherapy. Obecnie pracuje jako trener, showman mówca i coach, pomagając klientom podnosić standardy oraz jakość prezentacji, pracy i życia prywatnego. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami i komunikacji perswazyjnej. Pasjonat pracy z Podświadomością. Przez 15 lat pracował w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych. Jest też dwukrotnym mówcą i prelegentem konferencji TEDx. Szkoli ludzi oraz zespoły z zakresu skutecznej komunikacji i umiejętności miękkich. Studiował Filologię Polską na Uniwersytecie Łódzkim oraz Journalism and Mass Communication na Uniwersytecie w Tampere. Pracowałem m.in. dla: TVN24, Eska TV, Orlen, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Pharmapoint, Fujitsu, Amazon, Navic, Best Western, Sony, PZU, Biegpol, Wood Mizer, Politechnika Łódzka, Wojsko Polskie, Instytut Aktywizacji i Rozwoju Społecznego, AdVertica, Allegro Agency, Happy Events & Travel, UEFA EURO 2012.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE