Autoprezentacja i skuteczna sprzedaż produktu

17.10.2019, 17:00-20:00

Jak skutecznie prowadzić rozmowy biznesowe i prezentować oferty handlowe? Dowiedz się podczas szkolenia!

Nawet najlepszy ekspert w swojej własnej dziedzinie, nie poradzi sobie dziś bez jednej umiejętności, która decyduje o jego skuteczności. Jest to umiejętność skutecznej prezentacji i sprzedaży. Bez względu na to, czy sprzedaje produkt, usługę, ideę czy też reklamuje siebie, to właśnie umiejętność zaangażowania słuchaczy w opowieść decyduje o rezultatach.

Na szczęście prowadzenie takich wystąpień nie jest cechą wrodzoną. Jest to wiedza i zestaw w pełni wyuczalnych narzędzi, które w bardzo subtelny sposób oddziałują na wyobraźnię i emocje słuchaczy, wywołując w nich zainteresowanie, zaangażowanie i chęć skorzystania z oferty.

Podczas szkolenia odbędziemy podróż przez proces budowania przekonujących wystąpień, tak aby skuteczniej radzić sobie w biznesie, lepiej prezentować się w życiu zawodowym i prywatnym, a także przejąć kontrolę nad własnymi emocjami i umieć wpływać na emocje innych.

Podstawowe cele szkole:

  • Nauczenie technik prezentacji w kontekście skutecznego przekazu
  • Autoprezentacja – jak optymalnie zaprezentować się na spotkaniu, przed widownią lub klientami
  • Podniesienie umiejętności korzystania z komunikacji niewerbalnej oraz wykorzystania potęgi słów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Maciej Tylman

Współwłaściciel i dyrektor oddziału biura nieruchomości Lloyd Properties we Wrocławiu. Pierwsze kroki w branży nieruchomości stawiał ponad 7 lat temu. Doprowadził do blisko 100 transakcji sprzedaży nieruchomości i nadzorował niemal 400 transakcji przeprowadzonych przez zespół sprzedaży z jakim współpracuje na co dzień. Prywatnie jest również żywotnie zainteresowany rynkiem nieruchomości. Z ciekawostek najbardziej lubi mieszkania w kamienicach - głównie za ich przestrzeń i możliwości aranżacyjne jakie dają. Od lat związany jest z organizacjami skupiającymi przedsiębiorców i ludzi o otwartych głowach. Absolwent kursów w szkole przedsiębiorczości ASBiRO. "Starszak" w Biznes Toastmasters Wroclove czyli organizacji non-profit rozwijającej umiejętności komunikacji i wystąpień publicznych. Od tego roku należy do BNI Sokrates, czyli networkingowej organizacji dla wrocławskich przedsiębiorców - odpowiada tu za pośrednictwo w zakresie obrotu nieruchomości."

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

30

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE