Autoprezentacja i skuteczna sprzedaż produktu

17.10.2019, 18:00-20:00

Jak skutecznie prowadzić rozmowy biznesowe i prezentować oferty handlowe? Dowiedz się podczas szkolenia!

Nawet najlepszy ekspert w swojej własnej dziedzinie, nie poradzi sobie dziś bez jednej umiejętności, która decyduje o jego skuteczności. Jest to umiejętność skutecznej prezentacji i sprzedaży. Bez względu na to, czy sprzedaje produkt, usługę, ideę czy też reklamuje siebie, to właśnie umiejętność zaangażowania słuchaczy w opowieść decyduje o rezultatach.

Na szczęście prowadzenie takich wystąpień nie jest cechą wrodzoną. Jest to wiedza i zestaw w pełni wyuczalnych narzędzi, które w bardzo subtelny sposób oddziałują na wyobraźnię i emocje słuchaczy, wywołując w nich zainteresowanie, zaangażowanie i chęć skorzystania z oferty.

Podczas szkolenia odbędziemy podróż przez proces budowania przekonujących wystąpień, tak aby skuteczniej radzić sobie w biznesie, lepiej prezentować się w życiu zawodowym i prywatnym, a także przejąć kontrolę nad własnymi emocjami i umieć wpływać na emocje innych.

Podstawowe cele szkole:

  • Nauczenie technik prezentacji w kontekście skutecznego przekazu
  • Autoprezentacja – jak optymalnie zaprezentować się na spotkaniu, przed widownią lub klientami
  • Podniesienie umiejętności korzystania z komunikacji niewerbalnej oraz wykorzystania potęgi słów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Maciej Tylman

Maciej Tylman od 8 lat zawodowo związany jest z branżą nieruchomości. Odpowiada za działania oddziału biura nieruchomości Lloyd Properties we Wrocławiu. Jako grupa specjalistów pomagają w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Pasjonuje go budowanie zespołów i ... budowanie ludzi :)

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE