BACHATA SOLO

19.09.2020, 13.30-14.30

Zapraszamy wszystkich na naukę zmysłowego tańca prosto z Dominikany w ramach Muzycznej Nocy Nadodrza! Bachata  zaliczana jest do jednych z najbardziej sensualnych tańców, który pozwala na zbudowanie pewności siebie oraz czerpaniu radości ze zmysłowej muzyki. Wyruszymy w podróż po wszystkich stylach, od bardziej łagodnej Bachaty Sensual, po temperamentna Bachatę Dominicanę.

Jak wyglądają zajęcia?

W trakcie zajęć poznamy podstawowe kroki zmysłowej bachaty, a także temperamentnej dominicany,  które wykorzystamy do ułożenia prostego układu przy akompaniamencie sensualnych dźwięków. Uczymy od zupełnych podstaw!

Zabierz ze sobą wygodne buty oraz pozytywną energię i dołącz do grupy!

 Sprawdź cały program Muzycznej Nocy Nadodrza >>>>> KLIKNIJ TUTAJ!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią projektu „Trampolina do kultury”. To profesjonalna oferta działań edukacyjno-animacyjnych łącząca kulturę z innowacją: rozwija kompetencje artystyczne, umiejętności posługiwania się dawnymi technikami rzemieślniczymi przy jednoczesnym doskonaleniu metod posługiwania się nowymi technologiami. Projekt adresowany jest do szerokiego grona odbiorców reprezentujących różne grupy wiekowe i społeczne.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Roksana Łysiak

Z wykształcenia specjalistka ds. Żywności i Żywienia człowieka oraz Dietetyk. Pasjonatka zdrowego trybu życia, w wolnych chwilach dusza artystyczna. Najwięcej przyjemności sprawia jej kontakt z ludźmi, od których czerpie dużo pozytywnej energii. W ubiegłych latach prowadząca zajęć z gorącej salsy. Swoje pasje rozwija poprzez uczestnictwo w licznych kursach tańca. Dodatkowo interesuje się teatrem, literaturą oraz sztuka wokalną.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.