Bajkowe ZOO dla najmłodszych

08.10.2016, 11.00-14.00

Pracownia KIDS DESIGN zaprasza na warsztaty kreatywne BAJKOWE ZOO. Tym razem w Laboratorium Designu i Sztuki wspólnie z Olą Solińską dzieciaki odkryją, że zwykłe papierowe talerze nie tylko ułatwiają sprzątanie po rodzinnym spotkaniu, ale pomysłowo wykorzystane mogą stanowić świetny materiał do fantastycznej zabawy.  Wspólnie stworzymy kolorowe BAJKOWE ZOO pełne zwierzaków z rożnych zakątków świata.

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Prowadzący: Aleksandra Solińska

Aleksandra Solińska: historyk sztuki i anglistka, animator kultury i prowadząca warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów. Pisze, maluje i rysuje, ukończyła też kurs arteterapii metodą Korart. W wolnym czasie stawia nieśmiałe kroki w blogowaniu i wymyśla przepisy na wegetariańskie potrawy.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ KRZYWY KOMIN

ZAPISY ZAMKNIĘTE