BAJKOWE ZOO

11.09.2019, 16:00-19:00

Pracownia Trampolina KIDS zaprasza na warsztaty kreatywne BAJKOWE ZOO. Tym razem w Trampolinie KIDS dzieciaki odkryją, że zwykłe papierowe talerze nie tylko ułatwiają sprzątanie po rodzinnym spotkaniu, ale pomysłowo wykorzystane mogą stanowić świetny materiał do fantastycznej zabawy.  Wspólnie stworzymy kolorowe BAJKOWE ZOO pełne zwierzaków z rożnych zakątków świata.

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania Fundacji OPEN MIND. Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt w CRZ Krzywy Komin.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Daria Dawidowicz

Na zawsze zakochana w kwiatach. Pisze wiersze, maluje obrazy, układa bukiety i kompozycje z kwiatów. Uwielbia kręcić wianki i realizować w praktyce swoje szalone pomysły. Jest wielką fanką dekoratorstwa oraz rzeczy wykonanych handmade. Ukończyła studia na kierunku kulturoznawstwo. Kocha wszystko, co pochodzi prosto z natury i próbuje to odzwierciedlić w swojej twórczości. Jest przekonana, że każde jej marzenie ma swój czas, żeby się spełnić.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE