Barwy kobiecej osobowości

08.03.2016, 18:45 - 21:45

Z okazji Dnia Kobiet podaruj sobie coś wyjątkowego - kilka chwil tylko dla siebie i własnego rozwoju, a także własnoręcznie wykonaną bransoletkę!

“Barwy kobiecej osobowości” to wyjątkowy warsztat, na którym zwiększysz swoją samoświadomość: zrozumiesz swoje życiowe preferencje i nawyki, a także odkryjesz mocne strony i naturalne talenty. Nowa wiedza o sobie pozwoli Ci również lepiej zrozumieć inne osoby w Twoim otoczeniu - partnera, dzieci, współpracowników. Wyjaśni dlaczego, z niektórymi osobami rozumiesz się niejako bez słów, podczas gdy współpraca lub nawet rozmowa z innymi przychodzi Ci z trudnością. Poznasz strategie jak lepiej radzić sobie w rozmowach z trudnymi dla Ciebie osobami, co przełoży się na lepsze relacje z najbliższymi oraz efektywniejszą współpracę w miejscu pracy.

 

Program warsztatów

Warsztat składa się z praktycznych ćwiczeń zaczerpniętych z dziedziny coachingu i psychologii. Nie zabraknie też czasu na dyskusję w kobiecym gronie, a także miłą niespodziankę z okazji Święta Kobiet.

Podczas szkolenia:

  • odkryjesz barwę swojej osobowości i dowiesz się co ona mówi o Tobie
  • odkryjesz i nauczysz się wykorzystywać swoje mocne strony w pracy i w życiu osobistym
  • dowiesz się dlaczego współpraca z pewnymi osobami wydaje się łatwa i przyjemna, a z innymi przychodzi Ci z trudnością oraz jak sobie z tym radzić w praktyce
  • poszerzysz krąg znajomości o inne kobiety, które tak jak Ty chcą się rozwijać
  • w jednym z przygotowanych ćwiczeń pobudzisz swoją kreatywność i własnoręcznie stworzysz swój własny prezent na Dzień Kobiet.

Prowadzący: Katarzyna Krupa

Coach, mentor, trener, program manager programów szkoleniowych w firmie Google od 8 lat. Dodatkowo prowadzi swoją firmę rozwoju osobistego www.ilikemymondays.pl gdzie wspiera ludzi w odkrywaniu ich potencjału i tworzeniu ścieżki kariery dostosowanej do ich wartości, talentów oraz mocnych stron. Podczas sesji coachingowych wspomaga jak godzić życie prywatne z życiem zawodowym i znaleźć w tym wszystkim czas dla siebie. Poza pracą uwielbia spędzać czas przy maszynie do szycia tworząc dekoracje do domowych wnętrz.

Cena:

80 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.