BAWIM BAWIM - Warsztaty wielkanocne

20.03.2016, 11:00

 Święta się zbliżają

Jajka uciekają

Chyba nóżek dostały

Jak kurczaczek mały!

Zapraszamy serdecznie na warsztaty wielkanocne już 20.03.2016 do Krzywego Komina na 45 minut zabawy o godzinie 11:00.

Troszkę się pobawimy, również potańczymy, i ozdoby wykonamy, aby święta zawitały. Będziemy mieli zawody z jajeczkiem, stworzymy zjeżdżalnie dla jajek oraz będą poszukiwania słodkich jajeczek. Na koniec wykonamy kurczaczki, o które będziemy musieli dbać w domu a dadzą nam piękny efekt na święta, powstanie piękna ozdoba na stół Wielkanocny. Prosimy zabrać ze sobą fartuszki (lub dodatkowe ubranko), butki na zmianę oraz po jednym ugotowanym jajeczku.

Zajęcia w sali dostosowanej dla dzieci, zapraszamy całe rodzinki do wspólnej zabawy.

Cena warsztatów to 30 zł - jedno dziecko wspólnie z rodzicem lub rodzicami, 50 zł przy dwójce dzieci, natomiast dla posiadaczy karty dużej rodziny czyli minimum 3 dzieci cena 60 zł po okazaniu karty, zapraszamy serdecznie. Opłaty dokonujemy na miejscu (tylko gotówka, prosimy o drobne, wyliczone pieniądze) bądź przelewem. Prosimy o przemyślane zapisy, aby nie blokować miejsca innym.

Zapraszamy serdecznie do zapisów, ilość miejsc ograniczona dorota.kapera@bawim-bawim.pl

Prowadzący: Dorota Kapera-Zwolińska

Mama trójki dzieci, nauczycielka wychowania przedszkolnego i może nowa cioteczka Twojego maluszka. Zaprasza na spotkania z kreatywnością i wspólną zabawę z rówieśnikami. "Pomóżmy dzieciaczkom pomału wychodzić do innych ludzi i oszczędźmy im szoku podczas rozłąki z mamą na późniejszym etapie przedszkolnym. Zapraszam do wspólnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami" Dorota "Bawim-Bawim"

Cena:

30 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.