BAWIM BAWIM – zajęcia dla dzieci od 1 roku do 2,5 lat z rodzicami

19.01.2017, 10:00-11:00

Podczas zajęć przede wszystkim chcemy dobrze się bawić! Dzieciaki raczkują skaczą, tupią i poznają świat na różne sposoby. Dotykają różnorodnych faktur np. farb, ciasta, ryżu czy mąki, odkrywają możliwości własnego ciała poprzez zabawy taneczne. Dzięki obecności rodziców maluchy czują się bezpiecznie, a jednocześnie uczą się współpracy z innymi. Każde zajęcia mają inną tematykę. Podejmowane działania nigdy się nie powtarzają. Nauka poprzez zabawę na pewno przyniesie pozytywne efekty w kolejnych latach rozwoju dziecka!

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1 do 2,5 lat oraz ich rodziców.

Pytania i pomysły można kierować do prowadzącej, Doroty Kapery-Zwolińskiej, pod nr 660-754-199 lub mailowo na: dorota.kapera@bawim-bawim.pl. Dodatkowe informacje na stronie www.bawim-bawim.pl.

Do zobaczenia!

Prowadzący: Dorota Kapera-Zwolińska

Mama trójki dzieci, nauczycielka wychowania przedszkolnego i może nowa cioteczka Twojego maluszka. Zaprasza na spotkania z kreatywnością i wspólną zabawę z rówieśnikami. "Pomóżmy dzieciaczkom pomału wychodzić do innych ludzi i oszczędźmy im szoku podczas rozłąki z mamą na późniejszym etapie przedszkolnym. Zapraszam do wspólnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami" Dorota "Bawim-Bawim"

Cena:

25 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE