BAWIM BAWIM – ZAJĘCIA DLA DZIECI I RODZICÓW

10.03.2016, 10:30

Temat warsztatów: Małe kobietki i mali mężczyźni

Małe kobietki i mali mężczyźni

To najważniejsze są organizmy

Które wspieramy i wspierać będziemy

Chociaż by nawet tego nie chcieli.

Więc  zapraszamy starszych i młodszych

Aby dnia tego uśmiech zagości

Aby te chwile wspólnie spędzili

I razem miło się pobawili

W tym tygodniu obchodzimy dzień kobiet oraz dzień chłopaka, więc zachęcam Wszystkich do wspólnego  świętowania. Wykonamy mini zabawki dla najważniejszych uczestników zajęć. Potańczymy, poruszamy się oraz zaśpiewamy sobie wspólnie sto lat, aby było jeszcze milej na koniec poczęstujemy się małym „co nie co”.

Na zajęcia zabieramy ze sobą Nasze pociechy, dobre humorki, obuwie zmienne, fartuszki, balonik (może byś dziurawy) i coś do picia.

Zajęcia mają formę zabawy, rozwijania współpracy, pobudzania maluszków, stymulowania i zachęcania do naśladowania. Każde zajęcia związane są z jakąś formą plastyczną lub sensoryczną, bardzo pobudzające i jednocześnie brudne, a co za tym idzie: szczęśliwe.

Co przygotowaliśmy dla Was? Zabawy muzyczne i ruchowe, piosenki, wierszyki, zabawy logopedyczne, pląsy, działania z rodzicami, przytulanki i bujanki. Wszystko dostępne dla Ciebie i Twojej pociechy, która pozostaje w kontakcie z innymi rówieśnikami. Zajęcia to działania grupowe z nakierowaniem ze strony prowadzącej.

Czas trwania zajęć to ok. 45 minut.

Zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji na www.bawim-bawim.pl lub telefonicznie 660-754-199 oraz dorota.kapera@bawim-bawim.pl i zapisy@bawim-bawim.pl

Prowadzący: Dorota Kapera-Zwolińska

Mama trójki dzieci, nauczycielka wychowania przedszkolnego i może nowa cioteczka Twojego maluszka. Zaprasza na spotkania z kreatywnością i wspólną zabawę z rówieśnikami. "Pomóżmy dzieciaczkom pomału wychodzić do innych ludzi i oszczędźmy im szoku podczas rozłąki z mamą na późniejszym etapie przedszkolnym. Zapraszam do wspólnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami" Dorota "Bawim-Bawim"

Cena:

25 zł

ZAPISZ SIĘ

* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.