BAWIM BAWIM – zajęcia dla dzieci i rodziców

16.02.2016, 17:30

Nowe zajęcia kreatywne “Bawim-Bawim” dla najmłodszych dzieci (wiek powyżej 1 roczku) oraz ich rodziców ruszają od 07.01.2016! Zapisy już są dostępne, więc do dzieła!

Zajęcia dla dzieci wspólnie z rodzicem w Krzywym Kominie na wrocławskim Nadodrzu będą się odbywać we wtorki o godzinie 17:30 – dla starszych dzieci, od ok. 2,5 roku oraz w czwartki o 10:30 dla maluszków od ok. 1 roku. Zajęcia mają formę zabawy, rozwijania współpracy, pobudzania maluszków, stymulowania i zachęcania do naśladowania. Każde zajęcia związane są z jakąś formą plastyczną lub sensoryczną, bardzo pobudzające i jednocześnie brudne, a co za tym idzie: szczęśliwe.

Co przygotowaliśmy dla Was? Zabawy muzyczne i ruchowe, piosenki, wierszyki, zabawy logopedyczne, pląsy, działania z rodzicami, przytulanki i bujanki. Wszystko dostępne dla Ciebie i Twojej pociechy, która pozostaje w kontakcie z innymi rówieśnikami. Zajęcia to działania grupowe z nakierowaniem ze strony prowadzącej.

Czas trwania zajęć to ok. 45 minut.

Zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji na www.bawim-bawim.pl lub telefonicznie 660-754-199 oraz dorota.kapera@bawim-bawim.pl i zapisy@bawim-bawim.pl

Prowadzący: Dorota Kapera-Zwolińska

Mama trójki dzieci, nauczycielka wychowania przedszkolnego i może nowa cioteczka Twojego maluszka. Zaprasza na spotkania z kreatywnością i wspólną zabawę z rówieśnikami. "Pomóżmy dzieciaczkom pomału wychodzić do innych ludzi i oszczędźmy im szoku podczas rozłąki z mamą na późniejszym etapie przedszkolnym. Zapraszam do wspólnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami" Dorota "Bawim-Bawim"

Cena:

25 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ

    * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.